Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek van olyan hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van olyan hogy az első komoly kapcsolatot nemlehet soha sem elfelejteni? Hogy ez a szerelem nem mulik el?

Figyelt kérdés
2015. jún. 11. 22:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem sikerult elfelejteni. Par ev volt, de most ha ezt a kerdest nem olvasom, akkor lehet, tobbe eszembe se jutott volna, hogy voltam mar maskor is szerelmes.
2015. jún. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nehéz..nem?:/
2015. jún. 11. 22:08
 3/13 anonim ***** válasza:
Neked volt?
2015. jún. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Igen, én is így gondolom,viszont utána lehet még nagyobb szerelemben részed. Attól még a régire ugyanúgy emlékszel és talán a szíved is megdobban,ha évek múltán találkoztok.
2015. jún. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem felejted el, de elmulik!
2015. jún. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
több mint 1 év telt el..ugyérzem még mindig szeretem őt..pedig egy sokkal jobb ember is itt van velem..
2015. jún. 11. 22:35
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen nem a partnerek minőségétől függ kihez húz az ember szíve.
2015. jún. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
4 Ez igaz, majd nem lett egy nagyobb.
2015. jún. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én egyiket sem felejtettem el, még az ovisat se. De mindegyikből levontam a tanulságot és feldolgoztam. Nem elfelejteni kell, hanem feldolgozni, elfogadni, és beépíteni az életedbe.
2015. jún. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Elfelejteni nem fogom, még mindig élénken él bennem 5-6 éve történt dolgok vele. Nagy leckéket adott nekem! Semmi pozitív nem jut róla eszembe, hiába töröm az agyam, azokra már nem emlékszem, hogy volt e valódi öröm vele egyszer is. Sokat bántott, pedig nagyon szerettem.

Már a kapcsolat végén sem szerettem, már ott elmúlt, hála neki.


Mindegyik nagy plátói szerelmemnél is azt mondtam: örökké szeretni foglak, mondogattam persze magamban. Akkor az előző kapcsolatban is úgy voltam akkor, hogy más nem lesz. Erre tessék, lett. Mindegyik szerelem más és más volt. Akármelyikre gondolok vissza, egyik se vált ki belőlem már semmit. Akkor jó volt vagy éppen rossz, elmúlt.


Ha most nem is múlt el, az is lehet, de el fog, mert egy idő után rájössz teljesen felesleges a múltban élni.

2015. jún. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!