Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt már valaki olyan szituban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valaki olyan szituban, hogy beleszeretett a legjobb barátjába ( az hogy jártak-e az mindegy ) és utána nem szakították meg a kapcsolatot, hanem ugyanúgy elvoltak mint mikor csak barátok voltak?

Figyelt kérdés
2015. jún. 12. 15:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Onnantól kezdve, hogy beleszeret az már nem sima barátság.. egy ideig meg lehet játszani, de az érzések nem múlnak, sőt erősödhetnek, úgyhogy csak egyre rosszabb lesz. Pláne ha a másik összejön közben valakivel.
2015. jún. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk elég speciális volt a dolog. Barátkoztunk egy ideje, amikor kiderült, hogy ő ennél többet érez (ő a fiú, én a lány, hogy ezt az elején letisztázzuk). Próbált közeledni, én visszautasítottam, több okból is (pl. mivel akkor dobtak épp nagyon csúnyán, megcsalással stb., és nem akartam párkapcsolatot, meg nagyon gyorsan jött ez az egész, és arra sem volt időm, hogy felismerjem, milyen érzéseim vannak felé egyáltalán). Ezután egy ideig nem kerestük egymást, de hónapokkal később ő nyitott megint, megbeszéltük, azt mondta, hogy elfogadta ezt és továbblépett. Barátkoztunk megint, közben mindkettőnknek voltak párkapcsolatai (egyszerre egy természetesen, és itt most kb. 3-4 évről van szó), jóban voltunk, bizalmi kapcsolat alakult ki közöttünk, de soha sem léptük át a határt, és a párkapcsolatainkban sem volt oka a másik félnek féltékenykedni, soha senkit nem zavart a barátságunk. Nem mesélem tovább a körülményeket, a lényeg, hogy 3 éve együtt vagyunk... :)
2015. jún. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Sajnos elrontottak. És ezért nem vagyunk jóban azóta sem. Hiába nyitok hogy legalább ne legyen annyira bunkó nem megy. Elszúrtuk.
2021. júl. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!