Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Eddigi életem tele volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eddigi életem tele volt plátói szerelmekkel, színészektől kezdve a szomszéd fiún át a tanárokig, ilyenkor úgy éreztem, hogy a legmélyebb érzéseket élem át. De igazi barátom még sosem volt, mikor fogom kinőni ezt a plátói szerelem korszakot? 22/L

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy úgy érzem sokkal boldogabb az ilyen szerelem, mert nem érhet csalódás.. ugyanakkor vágyom is egy hús-vér barátra, de félek is tőle, hogy az én fantáziám túl sokat szárnyalt már ahhoz, hogy jól érezzem magam egy ilyen "földi", hétköznapi kapcsolatban. Kicsit furcsának érzem magam emiatt, hogy nőhetném ki?
2015. jún. 17. 20:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát erre én is szeretném tudni a választ, én is így vagyok ezzel ne haragudj de hála istennek "legalább" nem vagyok egyedül ezzel a problémával.. Ebből szerinted ki lehet nőni?

Mert szerintem én ilyen fajta vagyok hogy mindig az elérhetetlen dolgok vonzanak nem pedig azok amik boldoggá tehetnek... :/

2015. jún. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Későn érő típus vagy biztos.

Bár én kb 15 éves korom óta nem érzek mélyebb kapcsolatot ilyen emberek iránt.

2015. jún. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

ugyanezt érzem:D

bár én is hasonló cipőben járok, és talán elfogult vagyok a helyzetünkkel kapcsolatban, de szerintem ez nem amiatt van, mert későn érünk

illetve nem tudom te hogy vagy vele, de én mindig az idősebbeket nézem ki magamnak, ezért viszonzatlanok és plátóiak ezek a szerelmek

valahogy úgy érzem hogy a korombeli fiúk nem tudnák kielégíteni az igényeimet, mert én inkább öreg lélek vagyo

és ezzel nem akarom degradálni a fiatal fiúkat, de ez van

de tudom, hogy vannak hasonló korú fiúk, akik érettebbek, csak még nem hozott össze velük az élet

ha jönnie kell az igazi szerelemnek, jönni fog;)

2015. júl. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

:) Reméljük..

Én is így vagyok vele, hogy idősebbekbe "szeretek bele" inkább, közelebb érzem őket magamhoz, a gondolkodásomhoz. És azért is mert kicsit melankolikus, elmélkedő, túlérzelmes lélek vagyok, amit a korombeli, bulizósabb fiúk nem igazán értékelnek..

2015. júl. 17. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!