Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti tudnátok kapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti tudnátok kapcsolatot kialakítani egy olyan férfival, aki szereti Hobot, régi rockzenéket, jazz zenét és bluest? Nem túl régimódi és durva? Szereti az irodalmat, könyveket, sokat olvas? Akadályozó tényező?

Figyelt kérdés
2015. jún. 19. 01:27
 1/10 anonim ***** válasza:
34%
Húbaxdmeg...
2015. jún. 19. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Eléggé
2015. jún. 19. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

utolsó állati müveletlen suttyó lehetsz. Hobot mondjuk én sem szeretem, de ez tökmindegy.

Mert nem akadályozó tényező

Az akadályozó tényezó, ha úgy is nézel ki mint egy hobo.

2015. jún. 19. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Sokan itt a külsejük miatt siránkoznak, hogy nem találnak párt maguknak, te pedig attól tartasz, hogy műveltséged miatt és mert szereted Hobot nem találnál magadnak párt???

Jesszuss!!

Nem hobbialapján választok magamnak párt, hanem belső és külső tulajdonságok együttese alapján elsősorban, utána jöhet a többi.

Az miért lenne hátrány, hogy szereti a könyveket?? :O


A könyveken el is szoktál gondolkodni úgy őszintén?

Ha igen, akkor nem kérdeznél ilyen butaságot, IQ bajnok!!!


Na jó, a reggeli agyzsibbasztó is megvolt!

2015. jún. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem csak így akar ismerkedni, hátha valami Hobo rajongó lány ráír :P Más kérdés, hogy erre szerintem itt nem sok esély lehet.
2015. jún. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%
Aki ilyen zenét hallgat, csak egy undorító és erőszakos ember lehet. Nálam az irodalom szeretete kizáró ok. Csakis olyan emberrel tudnék párkapcsolatot kialakítani, aki sík hülye, és JUstin Biebert hallgat.
2015. jún. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha van elég pénze miért ne?
2015. jún. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nem lenne kizáró ok, de én a durvább zenét szeretem :D
2015. jún. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A leírás alapján 40-60 között lehetsz, vagy legalábbis az ízlésed. Dohányzol is?

Mért nem találsz az ismeretségi körödben párt?

2015. jún. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nem vagyok 40-60 közötti, csak 33. Soha életemben nem dohányoztam, nem ittam egy korty alkoholt sem, nem fogyasztottam kábítószert, távol áll tőlem a csapodár életmód. Hogy miért áll közel mégis ez a zene hozzám? Mert a lelkemhez szól, annak mélységes mély rétegeiből csapnak, törnek felszínre gondolatok érzések a dalok hallgatásakor. Mindig is fontosnak tartottam a szöveggel való interakciót, mivel ily módon az interpretációs horizont a végletekig feszíthető. Mélypszichológiai analízis tárgyát képzi sok, az akkor társadalomra történő reflexiók, az amorális világ leírása mellett gyönyörűséges szerelmes balladák, a negatív impulzusok szavakban történő kiütközése. Pszichoanaltikus kísérletek is igazolják, hogy amennyiben nem tudjuk levezetni a kívülről jövő impulzusokat, akkor az erőszakká alakul át a bensőnkben, ezért a felhalmozódott érzelmeket, gondolatokat ki kell zúdítani magunkból. Na jó, én sem azt gondolom, hogy kizárólag az élet negatív oldalával kell foglalkozni, hiszen emellett ott vannak a régi nagy nevettetők (Charlie Chaplin, Buster Keaton, a magyarok közül Alfonzó, Kabos Gyula, Latabár Kálmán). Más érából ezek az üzenetek átkopogtatnak hozzánk arra várva, hogy mi befogadjuk őket. A lélek kapui ezek által is megnyílnak, de ide sorolnám a jazz, blues zenét, a folklórt, musicaleket, countryt.

Az irodalom, a zene, a filmek, egyéb társművészetek menedéket adhatnak, utat mutatnak önmagunk felé, más ösvényekre vezetnek.

2015. jún. 19. 23:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!