Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért leszek mindig viszonzatl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért leszek mindig viszonzatlanul szerelmes? Ennyire rossz lennék?

Figyelt kérdés
Mivel mostanában ilyen szomorúan jöttek ki a dolgok, elkezdtem gyötörni magam, és nem tudom, hogyan jöhetnék ki belőle.
2015. jún. 20. 10:04
 1/5 anonim ***** válasza:
34%
Ha fiú vagy, akkor azért, mert csúnya vagy, vagy alacsony, vagy mindkettő. Ha lány vagy, akkor vagy valami defekted van fejben, vagy csak a legjóképűbb pasik érdekelnek.
2015. jún. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

#1, te aztán tudsz vigasztalni!


Kérdező, szerintem csak nincs szerencséd, vagy rossz helyen keresgélsz. Emiatt ne gyötörd magad, mert csak rosszabb lesz. Ha társaságban vagy ne mutasd ki a bánatod, légy nyitott, mosolygós. És ha valaki tetszik, ne félj kezdeményezni! Csak figyelj oda, ha elutasít, vagy láthatólag nem örül neked, akkor lépj tovább.

De tényleg ne gyötrődj, mindenkivel előfordul -a legszebbekkel is- hogy olyan kell nekik, akiknek ők nem. Ezt le kell nyelni, és továbblépni. Még mindig jobb mint egy csalódás...

N

2015. jún. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Engem pl nem lehet szeretni, unalmas vagyok a lányoknak, azért leszek mindig viszonzatlanul szerelmes. :D
2015. jún. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

De most miért? 1-es csak őszinte volt.

Vagy nem tetszik az illető a másiknak, vagy ha senkinek sem akkro vele is gond van.

2015. jún. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat. Egyébként lány vagyok. Hát, valószínűleg van valami defektem, de kinek nincs?
2015. jún. 20. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!