Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kapcsolat szerelem nelkul?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolat szerelem nelkul? Meddig erdemes varni a szerelemre ha a parunk meg nem szerelmes?

Figyelt kérdés
22 eves lany vagyok,a baratom 31.6 honapja vagyunk egyutt,par kissebb szunettel.Minden tokeletes volt,en az elso ket het elteltevel beleszerettem,o azota sem erez tobbet irantam mint vonzalom.Elmondasa szerint o is szeretne szerelmes lenni,es a legboldogabb ember lene ha belem tudna szeretni,mert tudna,hogy viszont szeretik, hogy naponta felteszi maganak a kerdest,hogy ha annyira nagyszeru lany vagyok,miert nem tud megis megszeretni?!Veszekedesek szulettek,mivel meglattam,hogy par lanynak irogatott,s szamonkertem.A valasz az volt,hogy ha szerelmes lenne nem tenne ilyet,de igy nem tudja megtenni,visont soha nem csalt meg,tudja hol a hatar.En szivem szerint nem hagynam el,de az esem tudja,hogy lepni kell ha nem szeret.Mikor szakitottunk,eltelt ket het es hianyoztam neki,allitolag sokatgondolt ram,ugy erezte,mintha szeretne.de elmult az is.Nem eszem,nem alszom,egyutt elunkmeg egy hetet,mivel munkajabol adodoan nalam szallt meg.Mit tegyek?Varjak meg?Segitsetek
2015. jún. 20. 20:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Semeddig, mert ha valakibe belefog szeretni, akkor azonnal lépni fog tőled.
2015. jún. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez így elolvasva kb a "Féfi bullshitek for dummies" kézikönyv 3. fejezete.


Férfiként kb azt tudom neked mondani, hogy a helyzet a következő: jól érzi magát veled, gondolom a szex mennyisége is megfelel neki, de semmi több, egy tartalék megoldás vagy, amíg jobb nem lesz, még azt sem mondhatom, hogy amíg nem lesz kedve ismerkedni, mert a jelek szerint keresgél melletted.

Ha neked ez a státusz megfelel még 1-2 évig, amíg talál valaki tényleg megfelelőt, akkor hajrá, de ahogy leírtad, te komolyabbat akarsz, ő pedig csak időtöltésnek tart.


Bocs, hogy ezt mondom, mert nem ezt akartad hallani.

2015. jún. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Így van. Ugyanebben a helyzetben vagyok én is. Párom életében először szerelmes,és pont belém. :( Annyira irígylem,a boldogságáért,mert tudom milyen,de én nem rontom el az örömét.
2015. jún. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
par napja azt mondta,hogy nem tarthat maga mellett,mert tudja h egy olyan valakit erdemlek magam melle,aki szeret,aki keres,aki gondol ram,es nem csalna meg,de nem tudna megtenni velem egy nap h azt mondja hogy egy lany elvette az eszet,es nem maradhat velem..ezt en is tudom,annyira faj,hogy ha szeretne a legboldogabbak lennenk egyutt,mert en igazan,onzetlenul,tisztan szeretem,mar faj..es most,hogy muszaj elengedjem,mintha elvennek a legfontosabbat tolem.
2015. jún. 20. 21:07
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nézd: amikor a józanabbik fele, a lelkiismerete szól belőle, akkor látja, hogy szemétség, hogy tudja, hogy nem te kellesz neki, hogy csak időtöltés vagy, olyankor elmondja, hogy nem kellene vele maradnod, esetleg szakít is, főleg ha közben van valaki a láthatáron.


Utána ha nem jön össze a másik, esetleg kicsit magányosabb az este, akkor persze "hiányzol, és jó lenne, ha itt lennél", Te meg mivel szerelmes vagy, így rohansz...


Nem mondom, kényelmes részéről, ha van hozzá gyomra

2015. jún. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Tudatosítanod kéne magadban hogy csak a sexre kellesz neki ... ennyi és semmi több... nevetséges hogy még nem adtad ki az útját... tudod mennyi hűséges és rendes pasi van aki komoly kapcsolatra vágyik?

Valószínűleg nem....

2015. jún. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Igazából azt a kérdést tedd fel magadnak, hogy te mit kapsz ettől az egésztől.


Azt nem tudom eldönteni, hogy csak pánikból ragaszkodsz hozzá ennyire, mert félsz, hogy nem találsz mást, vagy a szerelem miatt, de gondold végig, hogy bár fiatal vagy még nagyon, és van időd megtalálni az igazit, de éveket kár egy olyan kapcsolatra pazarolni, aminek semmi jövője nincs.


Hidd el, tapasztalatból mondom!

2015. jún. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
koszonom az eddigi valaszokat,utolso valaszado,szerelem miatt vagyok meg vele,talalhatnak masat,nem olyat mint o,aki megadna nekem mindent,szivet lelket bele adna a kapcsolatunkba,de hat a szerelem az ilyen,nem valogat,es nem lehet kieroszakolni,nyaron elutazom ket honapra,es az ido talan segiteni fog..o abban bizik,hogy lehet epp a tavolsag miatt fog megszeretni.kitudja..
2015. jún. 20. 22:09
 9/10 anonim ***** válasza:

Jajj, hagyd el valahogy, akárhogy.

Az ilyen ember annyira életképtelen, hogy az már nekem fáj. Saját életét rontja el, hogy ideák után fut. Én is voltam már kapcsolatokban szerelem nélkül, de vonzódással, abszolút működött. Miért ne működhetne? Miért kell a pillangókra meg ilyenekre várni? :) Nem ér az egész annyit, sőt, a racionalitás sokkal jobb hosszútávon, kevesebb csalódási lehetőség, stb. Aztán akivel sokat együtt van az ember és jól megvannak, normális esetben úgyis megszereti, amennyire kell.

Na mindegy, én kibuknék ettől a pasid féle hozzáállástól. Ha fain csaj vagy, és tényleg így gondolja, tartson ki melletted oszt' ennyi. Az írogatás más nőknek "de hiszen nem szerelmes beléd" címszó alatt igencsak szánalmas, már ne is haragudjon. A komoly párkapcsolat főképp elhatározás kérdése, nem pillangóké, és ezt 31 évesen szerintem illene tudni.

Bocsi, hogy lehúztam a barátodat, csak hát bánt, hogy kihasználják az érzelmeidet. Tudom, hogy rohadtul sértő ez a dolog, főleg mivel te szereted őt, és ő frankón játszik az érzelmeiddel. Jaj te lány. Hagyd az ilyet, lesz jobb, csak ennyit tudnék tanácsolni. Te legalább tudsz szeretni, és az a lényeg, ő meg szenvedtessen mást.

2015. jún. 21. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem eddig minden kapcsolatom így végződött, általában 2 hónapnál tovább nem bírtam, felesleges egy ilyen emberrel lenni, akármennyire is szeretnéd, hiszen csak kihasznál. Leszel még ennél sokkal szerelmesebb és lehet, hogy az viszonzott lesz :)
2015. jún. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!