Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem bírom. Még csak az üzenete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bírom. Még csak az üzeneteimre se válaszol pedig leírhatatlanul hiányzik. (? )

Figyelt kérdés

fél éve nem beszéltünk,nem találkozunk..oké ,hogy nem akar tőlem semmit de egy barátságban maradt velem..évek óta szeretem reménytelenül és nem tudok szabadulni ettől az érzéstől.. megpróbáltam ,hogy ráírok mert kíváncsi voltam reagál-e .. reagált..pár napig vissza írt de megint lelépet.. én ezt nem bírom..egy darabig erősnek érzem magam de belül mindennap belehalok,hogy nem törődik velem,hogy felőle akar meg is dögölhetnék azt sem venné észre!! De még is szeretem és várom hátha egyszer újra láthatom..megölelhetem..hogy megint éjszakákat beszélgetünk át. sokat agyaltam azon mi velem a baj..talán túl érzelgős vagyok,túl ragaszkodó vagy fene se tudja. bárcsak olyan lány lennék akit szeretni tudna.

még csak esélyem sincs magamra vonni a figyelmét mert nem találkozik velem. mit tehetnék ha odáig jutottunk, hogy nem válaszol az üzenetemre? meg se nézi..

legalább jóba lennénk megint..akkor reménykedhetnék.. de azt hiszem sose kaphatom meg őt. bármennyire is akarom.

köszönöm annak aki ezt elolvassa! ha épp nem potyognának a könnyeim kevésbé érezném magam szánalmasnak.:(

20/l



2015. jún. 21. 00:14
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Milyen barátság ? Lehet csak kinyílt a csipája, hogy ne akar a rabszolgád lenni "barátság" címén.
2015. jún. 21. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Fel a fejjel, te csaj. :) Oké, hogy szerelmes vagy, de azt hiszem mindent megtettél ennek kimutatása érdekében. Nem reagált. Ez azt jelenti, hogy nem vagy fontos neki... tudom, hogy nehéz elfogadni, de a legtöbb emberi kapcsolat nem teljesen kölcsönös, valamelyik fél mindig többet érez úgymond.

El kell ezt fogadni. És közhely ugyan, de ott a többi 3,5 milliárd, akik közül simán találhatsz kedvedre valót. Csak nyisd ki jobban a szemed. A volt pasid már a múlt, magadnak is jobbat teszel, ha tudatosan megpróbálod háttérbe szorítani, hiszen nem ugyanazt érzitek! Van ilyen helyzet, és még biztos lesz is... de van, mindig van más, akit lehet szeretni! :)) Csak tovább kell tudni lépni, akkor neked is jobb lesz, hidd el. Ez elhatározás kérdése főleg.

Remélem, megvigasztaltalak kicsit. :)

21L

2015. jún. 21. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

köszönömszépen!!

igen. azt hiszem soha nem is voltam fontos neki. remélem egyszer eltudom engedni..és soha többé nem fogok ekkora fájdalmat érezni. talán ez a szerelem dolog nem nekem való. :/

2015. jún. 21. 01:00
 4/8 anonim ***** válasza:

Az élet nem tündérmese,le kell szállni a földre.Sok csalódás,sok pozitív dolog vezet oda hogy megtalál azt akihez tényleg passzolsz.


[link]

2015. jún. 21. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerinted az ideális fiú (bocs, hogy nem férfid írok) olyan, aki aki képes veled félévente váltani pár csetüzenetet? Gondolom nem. Jól érzed magad vele? Nem, marha rosszul, épp potyognak a könnyeid.


Akkor gondolkozz el azon, hogy mi az, amitől valóban jól érzed magad, és keress egy olyan fiút.

2015. jún. 21. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Amit érzel, azt sajnos a legtöbb ember átéli, mikor az első nagy szerelemnek vége lesz. Te is túl fogod élni, amint eldöntöd, hogy elengeded. Nem törődik veled, nem szeret téged, éli az életét, aminek te nem vagy a része. Miért tartod őt olyan pótolhatatlanul jó embernek, olyan eszményinek számodra, ha nincs szüksége arra, amit te adni tudnál neki? Lesz olyan, akinek pont rád lesz szüksége, és boldoggá akar majd tenni téged. Ami elmúlt, el kell engedni. Sajnos semmi sem tart örökké, de attól még örülhetünk neki, ameddig tart. Most egy másik fejezet következik az életedben. Holnap kelj fel, és próbálj nem gondolni többet az exedre. Tudatosan tereld el a gondolataidat, foglald le magad mindenfélével, töltsd barátok/családtagok társaságában az időt, csinálj olyasmit, ami mellett nem érsz rá a múlton keseregni. Valakit elfelejteni nem megy csak úgy magától, át kell alakítanod a gondolkodásodat, ahányszor ő jut eszedbe, kezdj el valami teljesen más, pozitív dologra gondolni. Egy idő után egyre könnyebb lesz, és egyre kiegyensúlyozottabb leszel. Ha már átéltél igazi veszteséget, jobban tudod majd értékelni a jót, ha rátalálsz.
2015. jún. 21. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nagyon megsajnáltalak kedves kérdező! :'(

22/F

2015. jún. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

van, ami sose lesz a régi, én is így vagyok ezzel, h jó lett volna, ha jóban maradunk, de tettünk érte erősen a sárdobálással, h ne történjen meg. Sajnos még a normális emberi kapcsolatot is el lehet veszíteni egy szerelem végével, erre rá kellett jönnöm nekem is.

Próbálj meg ismerkedni másokkal, sok más emberben is megvannak azok a jó dolgok, amiket a korábbi szerelemben tapasztaltál, bár most úgy érzed, h soha mást nem fogsz tudni úgy szeretni, mint Őt korábban. Ismerős szitu, nagyon rossz, de túl kell lépni, talán most érzem azt, h nekem talán sikerült, bár jó sokáig tartott. Mi meg, ha írunk egymásnak, akkor örülök már annak is, ha finomabban oltogatjuk egymást, bár jó lenne, ha legalább a kezdeti helyzetet vissza tudnánk állítani vhogy, ahogy megismerkedtünk, de ez két emberen múlik, te gondolom megteszel mindent, a másik meg nem akar, szóval felejtsd el vhogy, beszélgess itt, meg mindenhol másokkal jó sokat.

2015. jún. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!