Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hosszú lett ha valaki mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyfiú12 kérdése:

Hosszú lett ha valaki mégis segít annak nagyon hálás vagyok. Küzdjek érte tovább? Ha igen hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Van egy lány másfél találkoztam vele mert a szüleink kollégák.Nagyon megtetszett nekem és azóta volt már kapcsolatom mással de mindig őt szeretném igazán.Nagyon okos lány kedves aranyos a város legnehezebb gimijébe jár,a szülei orvosok,tehát nem egy mindennapi lány.Velem egyidős.

Elhívtam másfél évvel ezelőtt de nemet mondott.

Mégis azért küzdök mert a haverommal sétáltunk és láttam őt és barátom megjegyezte hogy utánam fordult.

Lehet hogy ennyi idő alatt annyit változtunk volna hogy most esetleg igent mondana??

Egyik idősebb tanárom mondta órán hogy kaparjuk ki magunknak a boldogságot küzdjünk a szerelemért és mindenért.mindenért. Meg hogy semmi sem lehetetlen.

Heti 4x úszom plusz kondi hogy legyen fizikumom is.


Továbbá mikor találkoztunk utoljára, nevetett a poénjaimon és szerintem szimpatikus lehettem neki.



2015. jún. 21. 11:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért ne próbálnád meg újra?
2015. jún. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hívd el fagyizni, ha jó idő lesz. Ne nyomd agyon, nem most kell szerelmet vallani, hanem ismerkedj és hagyd, hogy ő is jobban megismerjen téged. Ha nemet mond, ne erősködj, ne könyörögj, a fagyi pont olyan finom egyedül is.
2015. jún. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Felhívom becses figyelmedet, hogy ez a "Felnőtt párkapcsolatok" kategória.

De ha már így alakult, válaszolok. Ne hívd el sehova! Egy randi vészcsengőt szólaltat meg a lány agyában, hogy hopp, ez a fiú járni akar velem! Próbáld inkább észrevétlenül becserkészni. Kerülj sokszor a közelébe, igyekezz apró gesztusokkal udvarolni. Beszélgess vele, hallgasd meg, kérd ki a véleményét. Ha eléred, hogy üres perceiben eszébe jussál, már nyert ügyed van, és akkor valóban elhívhatod.

2015. jún. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
de ha tetszik egy lánynak egy fiú akkor örül ha randira hívja nem?
2015. jún. 22. 16:26
 5/5 anonim válasza:

Igen, örül neki, de elösször cserkészd be, mert ha nemtörténik meg az amit az előző válaszoló mondott úgy fogja érezni a lány, hogy áá ő (te) már megvan.

Akkor tudni fogja, hgy tetszel neki és elmúlik a varázs.. Akkor neki már nem kell érted küzdenie, pedig az is fontos, hogy neki is kelljen, hogy egy kis kihívásnak is tekintse ezt a dolgot. Így megmarad az érdeklődése irántad. Még ne hívdd el!

Az előző válaszoló pontosan leírta, hogy mit kell tenned! :)

Sok sikert

17L

2015. jún. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!