Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Valakivel volt már ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakivel volt már ilyen?

Figyelt kérdés
Valakivel előfordult már az az életében, hogy az első komoly párjával hosszú évekig együtt élt, szerelem volt első látásra, majd bizonyos okok miatt vége lett, és hosszú évek után ugyan ezt a nagy szerelmet átélte valaki mással? Vagy soha senkit nem tudod azóta annyira szeretni? Előre is köszönöm a válaszokat. 28/L
2015. jún. 21. 13:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Velem ez történik éppen. Mondjuk annyiban sántít, hogy konkrét lépést még keveset léptem a mostani felé, de az érzés határozottan olyan, sőt talán nagyobb. De miért? Nem hiszed, hogy valakit tudnál ugyanúgy szeretni, mint a régit?
2015. jún. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem! Sztem úgy senkit nem fogsz szeretni mint az elsőt! Én tapasztalatbol irom, több kapcsolatom volt utánna, mára házasságban élek, és egyik sem volt olyan szerelem mint az! 11 éve lett vége, és nem tudom nem szeretni!
2015. jún. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A szerelem bennünk keletkezik és külömböző boldogsághormonok szabadulnak föl ilyenkor. Lehet szerelmes az ember utána is nincs kizárva! :)
2015. jún. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!