Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A baratnőm 1 k. va aki szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratnőm 1 k. va aki szerelmes belem.1honapja vagyunk egyutt. En nem szeretem. Bovebben lent. Mi a velemenyetek?

Figyelt kérdés

18/f vagyok. 1 honapja 1 buliba ismerkedtem meg 1 16 eves lannyal. Akkor leis fekudtunk es masnap ramirt es elkezdtunk beszelgetni es talalkoztunk meg aznap. Smaroltunk minden stb. Azota igy "egyutt vsgyunk". A lenyeg az hogy ő 16 eves 3 baratja volt mindet megcsalta, allitasa szerint mert csunyak voltak(ez igaz) meg csak olyankor amiko mar nem szerette oket. 16 eves 10 palival fekudt le. Ezek kozott van 35 eves is. Tudni kell rola hogy nagyonnagy ribnc szinte akarkivel osszeszuri a levet foleg ha szingli. Na most ő szerelmes belem, kiontotte mar a lelket nekem, sirva hogy mennyire belembolondult stb.. en nem szeretem de nem is akarom hogy ilyen rossz kuva legyen a baratnom. Mi a velemenyetek?

elso baratja amugy 13 evesen volt egy 20eves pali.


2015. jún. 21. 14:32
 1/9 anonim ***** válasza:

Mi a véleményem? Az exem is ilyen volt. Megbántam, hogy vele voltam.


A helyedben én dobnám. Nem is értem, hogy miért jöttél vele össze...

2015. jún. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
ezek alapján nagyon szeretheted
2015. jún. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Jobb ha tudod, hogy qrvából lesz a legjobb feleség, bár ez jelen esetben még odébb van és biztos, hogy nem te leszel az. Csak azért vonzódik hozzád ennyire mert feltehetően jól nézel ki és nem kap meg azonnal.


Ha megadod magadat neki, pár héten belül te is csak az általa vezetett statisztika része leszel.

2015. jún. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Kiki0327 válasza:
100%

Nem tudom h melyikötök a gusztustalanabb ....

Te nem mindenféle gusztustalan k-rvának elhordod a lányt de mégis lefekszel vele és találkozgatsz vele stb. Vagy ő mert hagyja magát az ilyen fasziknak mint te.

EBBŐL NEM LESZ SEMMI KOMOLY, hogyan is gondolhatsz kapcsolatra h ler-bancozod?! Nyisd ki a szád és mond meg neki h nem akarsz vele lenni ... nem találkozgatni kell meg még 3x megfektetni....

2015. jún. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Jobb ha tudod, hogy qrvából lesz a legjobb feleség.."

Jó lenne, ha ezt valaki tényekkel és statisztikákkal bizonyítaná, mert pont olyan frázis, mint "A kivétel erősíti a szabályt", vagyis logikátlan és semmitmondó. Ugyanakkor teljesen ellenmond pl. a "Kutyából nem lesz szalonna" szövegezésű másik megkérdőjelezhetetlen népi bölcsességnek, szóval most akkor mi is az igazság..?


Egyébként mit gondolsz, a csaj nem volt belebolondulva a korábbi (csúnya) pasikba is, ha lefeküdt velük? Legalább néhányba..? Minden csoda három napig tart. Ha te nem akarod, hogy a barátnőd legyen, akkor miféle segítségre van szükséged ahhoz, hogy szakíts vele? Azért írtad ki, hogy megerősítsünk a dologban, hogy a kiscsaj egy r*bi? Vagy pontosan miért? Dicsekedni akarsz azzal, hogy te vagy a 11.-ik?

2015. jún. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Használd ki, és dugd, amíg tudod! Az ilyen megérdemli.
2015. jún. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez nem egy kurv÷r÷, hanem egy buta libára vall!

Mindenki kihasználta!

Mondd meg neki hogy te nem szereted, de rendes vagy, és ha így is kellesz neki mehet tovább. Ha nem akkor szakíts vele.

Ekkor korrekt vagy!

Vagy dugod mig csak lehet, és te vagy a mocsok nem ő!

2015. jún. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Fiatal még nem érett igazi kapcsolatra. Ennyi! :)
2015. jún. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha megismekedek egy csajjal,és a beszélgetések folyamán kiderül,hogy volt akit megcsalt,alapból nem kezdek vele a továbbiakban. 2 feleségemnél ezt nem vettem figyelembe. Mind a 2 félre is dugott.
2015. jún. 22. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!