Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehet egy heteró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egy heteró férfit meleggé, esetleg biszexuálissá "változtatni"?

Figyelt kérdés

Meleg fiú vagyok, és szerelmes lettem egy férfibe. A kiszemeltemnek barátnője van, de az iskolában többször is engem bámult, én őt. Ez lehet, hogy csak az én gondolatomban van, de nagyon el szeretném csábítani.

~ Hülye kommenteket nem kérek, hogy fúj ez egy b*zi meleg, stb. ~



2015. jún. 22. 10:33
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
45%
Tuti biszex
2015. jún. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el, és pont. Heterot nem fogsz elcsábítani, ahogy téged sem csábít el egy csaj. Gondolkodj egy kicsit, mielőtt hülyeségeket kérdezel. Max akkor lenne esélyed, ha biszex lenne. De ha már van csaja, akkor mi közöd hozzá?
2015. jún. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
87%
Én hetero vagyok, és a saját farkamon kívül más farkat nem tűrök meg. Most lelomboztalak, de az élet nem habostorta.
2015. jún. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
38%
A heteroság vagy melegség még az anyaméhben eldől, attól függően, milyen és mennyi férfi/női hormont kapott a magzat az agya fejlődésének idejében - ez gyerekkorban ritkán ütközik ki, de amint elkezdi felfedezni a tinédzser a szexualitást, tör elő a magzati korban beépült identitás. Tehát egy igazi hetero férfit nem tudsz meleggé tenni. Ideig-óráig hülyítheti magát az ember, kipróbálhatja, megy-e neki, de ha hetero, hosszú távon nem lesz tőle boldog.
2015. jún. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
27%
Gondolkodjato már! Egy heterórak mondó pasi miért bámulna egy pasit?? nah miért? mert tuti biszex,vagy végső esetbe halott róla valamit,de akkor se néz egy ember senkit minden ok nélkül,főlleg ha nézik egymást vagyis vonzódás jelei
2015. jún. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Én nem csak vonzalom miatt szoktam valakit bámulni, lehet pont azért mert megbotránkoztat, vagy csak elgondolkozok, ki van szakadva a gatyája, ugyanolyan felsője van mint nekem, valami feltűnő van rajta stb.
2015. jún. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
25%

Ne ámics utolsó!

nem szokásom órákon át nézni valakit mert lukas a nadrágja

2015. jún. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem órát írt, hanem iskolát. De amúgy én órán azt is megnézem, ha valakinek kilóg a segge vágánya.
2015. jún. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
41%
és azt nézed? én meg elforditóm a fejem,mert nem vagyok rá kíváncsi hogy kilóg valamije képzeld
2015. jún. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Jaj emberek...komolyan ott tartunk h ha egy hetero ranez egy masik sracra akkor mar egyertelmu h minimum bi. Am meg senki nem mondta h orakon at bamulta
2015. jún. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!