Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez normális felfogás a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális felfogás a barátom részéről vagy nem is vagyok fontos neki?

Figyelt kérdés

Tegnap szóba került a megcsalás. Erre ő azt mondta, nem érdekli ha megcsalom, nem is féltékeny senkire, mert akit vinni lehet azt vigyék. Előző barátnőjénél sokat idegeskedett ezen, de már nem érdekli.

Nekem kicsit rosszul esett, mert úgy érzem nem vagyok fontos neki, mert akkor érdekelné.

(18L-25F)


2015. júl. 9. 12:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Én ugyanezt mondtam az exemnek.

És nem azért, mert nem szerettem, és nem volt fontos.

(Sőt... a szakítás környékén olyat is mondtam, nem érdekel, kit dug meg, de abba belepusztulnék, ha mást szeretne már... Nagyon is fontos volt ő nekem. Csak másképp közelítettem már meg, mint az előtte lévőket.)

2015. júl. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem, tehát akkor valamilyen szinten normális.
2015. júl. 9. 12:51
 3/7 anonim ***** válasza:
Egészséges hozzáállás. Sajnos kevesen jutnak el erre a szintre, de ő az előző kapcsolatából tanult annyit, hogy a féltékenység csak árt a kapcsolatnak. Szeret téged, de ha megcsalod, akkor örül neki, hogy legalább kiderült, méltatlan vagy a szeretetére. Nagy valószínűséggel ott vége is lenne a kapcsolatnak, mert úgy érezné, nem az a nő vagy, akinek hitt, tehát akit szeretett, az nem létezett soha (vagy már nem létezik). Fájna neki, de nem az inkább gyász lenne, amit a már nem létező szerelme elvesztése miatt érez.
2015. júl. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen normalisan gondolkodik - bizik benned es magaban is.

Nalam pl. szoba se johet olyan pasi, aki feltekenykedik (termeszetesen alap, hogy en sem). Semmit nem er egy olyan kapcsolat, amiben nincs kolcsonos, teljes bizalom.

2015. júl. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm szépen, kicsit megnyugodtam azért! :)

2.: Igen, itt biztos, hogy akkor vége lenne, ezt mondta is, de én soha nem fogom megcsalni. van bennem ennyi gerinc, hogy ha mással akarok lenni, azt megmondom neki.

2015. júl. 9. 13:39
 6/7 anonim ***** válasza:

Több ezer éve köztudott, hogy a féltékenység nem más, mint az önbizalom hiánya.

Ha valaki nem biztos önmagában, nem hisz abban teljes meggyőződéssel, hogy van olyan jó, hogy megtartani képes a másikat, az féltékeny lesz.

2015. júl. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az előző csaj kikészítette az idegeit ilyen téren, most meg már nem érdekli.


Mondjuk a kapcsolatom vége felé közeledve engem sem érdekelt volna már a testi megcsalás, csak mást ne szeressen szerelemmel...


19/L

2015. júl. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!