Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy verjem ki végre a fejembő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy verjem ki végre a fejemből? Már 4 hónapja semmilyen formában nem tartjuk a kapcsolatot, de hiányzik és szeretem!

Figyelt kérdés

Mint fent írtam 4 hónapja semmi, azóta kavartam 2 csajjal is, de akkor is őt láttam bennük. Mindenkiben őt keresem. De ő nem lehet az enyém, szerelmes volt belém ő is, össze is jöhettünk volna, de olyan dolgokat mondott, ami miatt nem akartam folytatni, meg amúgy is elsz@rtam a dolgot kettőnk közt.

Hogy mi is volt az a dolog? Úgy hazudott, mint a vízfolyás, ez engem sokszor úgy összezavart, hogy meg se tudtam szólalni. Olyan dolgot ahol ott voltam, láttam hallottam úgy elmesélte el, hogy szinte köze se volt a valósághoz...

De hiába hozom fel magamban ezeket a dolgokat, egyszerűen hiányzik és szeretem...

21F a lány pedig 17


2015. júl. 10. 20:57
 1/9 anonim ***** válasza:

Nálam is hasonló a helyzet mint nálad, de csak nagy vonalakban. Én össze sem tudtam jönni a kiszemeltemmel mert közölte (de teljesen korrekten), hogy van barátja akivel már másfél éve együtt van. Lelkileg még semmi nem fájt ennyire. Na de ennyit rólam.

Neked annyit tudok javasolni, hogy először magadban próbáld helyre rakni a dolgokat, fejben kell eldöntened, hogy igenis túl kell tenned magad rajta, kár továbbra is gyötrődnöd. Utána jöhet valami amit nagyon szeretsz és talán hanyagoltad is egy kicsit míg együtt voltatok (filmnézés, zenehallgatás, sport vagy gyakorlatilag bármilyen hobbi amit csak szeretsz), és utána jöhet az ismerkedés más lányokkal.

Jó a stratégiád, ilyenkor ismerkedni kell más lányokkal, de nem rögtön. Hiába lehet azt sokszor hallani, hogy egy szerelmi bánat-szakítás után rögtön ismerkedni kell, ez valahogy soha nem működik, már én is próbáltam, és ugyanúgy jártam mint te, minden lányban őt láttam. Egyszerűen nem fog működni ha rögtön ezzel kezded, ez pszichológiai dolog. Először túl kell lenned rajta. És ne feledd: Az idő mindent megold.

Ha egy kicsit is sikerült elterelned a figyelmedet róla, már jöhet is az ismerkedés más lányokkal.

Tehát a stratégiád jó, amúgy is tudod, kutyaharapás szőrével :)

2015. júl. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ja, elfelejtettem: 24/F vagyok. (első válaszoló)
2015. júl. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi, bárhová megyek mindig eszembe jut, itt vele is voltam, ezt vele is csináltam stb.


Hetente 2x legalább vele szoktam álmodni és onnantól a reggelem el ran rontva, olyan nagy késztetést érzek, hogy írjak neki, de átgondolom, hogy miket mondott, és lebeszélem magam róla. Meg a fejemben van a nevetése... Ahj, ilyen velem még nem volt...

2015. júl. 10. 22:47
 4/9 anonim ***** válasza:
szerintem neki is hiányzol csak nem keres mert nem akar újabb csalódást ,amúgy meg miből veszed hogy hazudott ha meg ennyire bíztál benne tényleg szerethetted
2015. júl. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Voltunk pl moziban és mentek az előzetesek, és mondta, hogy ezt már milyen régóta várja és meg szeretné nézni. 2 vel arrébb pár srác meg arról beszélt, tőlünk függetlenül, hogy ez de szar film, ki az a hülye, aki ezt meg akarja nézni. Egy szót nem szólt hozzájuk, de a film végén már nem így vélekedett, ugyanis képes volt úgy elmondani, hogy összeveszett velük.


Ez volt a legelső amit észrevettem. Volt ezenkívül még rengeteg ellentmondása, de felesleges most felsorolni, talán még ezt az egyet, hogy lássátok, hogy nem csak ilyen apró dolgok voltak.

Akkor tanult vezetni, de még kocsiba se ült, mert az nap csinálta meg az elsősegélyt, és társaságban mondta, hogy majd nekiment egy fának az oktató meg nem akar már mellé ülni...


Na mind1, meg próbált féltékenyé tenni, hogy végre mondjam ki, hogy járjunk... Barátnőjét nyakamba küldte, hogy rágja a fülemet a dologgal, hogy lépjek...


Szóval ezektől egy épeszű embernek elmegy tőle a kedve, nekem el is ment, de most se tudom elfelejteni Őt

2015. júl. 11. 07:04
 6/9 A kérdező kommentje:

Ráadásul, hogy még nehezebb legyen egyik barátnőm húgát is úgy hívják és sokszor mesél róla, de mindig oda kell írnia a nevét xD

Meg van egy hobbim is, és persze hogy van egy olyan elnevezés, mint az Ő neve, és mivel a hobbim "Istenkirálya" ezért nekem is van belőle

2015. júl. 11. 07:09
 7/9 anonim ***** válasza:
De ez nem nagy cucc az hogy nem szólt megvilyesmi szerintem tök tőkés a srác
2015. júl. 14. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Utolsó választ csak én nem értem? XD
2015. júl. 14. 09:08
 9/9 anonim ***** válasza:
én se
2015. szept. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!