Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az mennyire szokatlan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire szokatlan, hogy visszautasított férfi a barátnőim többségén keresztül akar üzenni nekem?

Figyelt kérdés
Konkrétan 10 barátnőmet kérte meg, hogy adjon át egy 20 oldalas levelet. Ez így normális? Nem nagyon volt eddig ilyen.. hm... "udvarlóm", és kicsit furának találom. Nem tudom, hogy szánalmasnak tartsam, vagy rendíthetetlennek. Vagy mindkettőnek.
2015. júl. 11. 22:03
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Attól még,hogy neked nincsenek érzéseid iránta,és ő furább,vagy kitartóbb,mint mások,nem kell idiótának bélyegezni.Egyszerűen ne fogadd el a közeledését és ennyi.Majd túlteszi magát rajtad.Különben te is kerülhetsz hasonló helyzetbe,csak te nyilván nem fogsz ilyesmit csinálni,de attól még érezheted majd ugyanígy magad,mint most ő.
2015. júl. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%

mi az hogy 20 oldalas levél? az milyen?

ezt fejtsd ki érdekel,hogy lehet 20 oldalt írni egy másik emberről? vagy csak túlozva írtad


vagy mi van benne ? ez beteg dolog,ezért érdekel :,D

2015. júl. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1. Nem feltétlen gondolom rossznak, épp ezért kérdezem, hogy találkozott-e valaki ilyesmivel. Csak nagyon nem értem...


2. Nos, beleolvastam, volt egy pár vers, egész jók, volt egy nagyon terjengős levél, ez volt körülbelül a fele, és hasonlók.

2015. júl. 11. 22:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nem nevezném beteg dolognak,nyilván kirívó,de a betegtől messze van.Persze,fura,meg minden,pláne manapság.Biztosan érzelgősebb,mint az átlag.
2015. júl. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!