Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért szidják itt sokan a jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szidják itt sokan a jó pasikat, miközben velem pont, hogy csak azok rendesek?

Figyelt kérdés
Természetesen vannak közöttük is bunkók, de eddig velem mindig úgy volt, hogy a csúnyább pasijaim csak kihasználtak, viszont az egyik nagyon jól nézett ki, kigyúrt, gazdag, stb, és olyan figyelmes és odaadó volt velem,mint még senki.
2015. júl. 14. 21:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
70%
Mert mindenhol van kivétel. Kár hogy múlt időben beszélsz róla.
2015. júl. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Mert már szakítottunk, más okból.
2015. júl. 14. 21:42
 3/20 anonim ***** válasza:
8%

Azert amiert a jo noket. Ha vki helyes vagy szep, egybol arra asszocialnak az emberek, hogy biztos rossz tulajdonsaggal rendelkezik az illeto. Kozre jatszhat a feltekenyseg, es a csalodottsag is.

En gyulolom az eloiteletet, igy altalaban nem a kulsot nezem meg eloszor.

2015. júl. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
9%
Nekem eszembe nem jut szidni. :) A barátom nagyon jó pasi, csak egy kicsit félénk, de attól még imádom és jó úgy lenni valakivel, hogy elolvadok, ahányszor csak ránézek. :)
2015. júl. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Nekem is így volt, hogy kicsit félénk volt, de nagyon jól nézett ki :)
2015. júl. 14. 21:48
 6/20 anonim ***** válasza:
20%
Ha nagyon jól néz ki, máris megbocsátjátok neki a félénkséget, igaz? De ha nem az, akkor máris mehet a levesbe, a legkisebb hiba után is.
2015. júl. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Most miert lettem lepontozva? Semmi bantot vagy valotlansagot nem irtam(2#).
2015. júl. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
22%
Amit a #6-os hozzászóló írt, az bizony megállja helyét. Mellesleg nekem nem a kimondottan jóvágású férfiakkal van bajom, hanem azokkal a képmutató nőcskékkel (azaz a nők igen nagy részével), akik alátámasztják tetteikkel a #6-os szavait. Egy szuperhapsinak mindent szabad, minden meg van bocsátva, egy átlagos, vagy az alatti srácnak meg rögtön az első apró vétek után a talpára kötik az útilaput. Undorító képmutatás!
2015. júl. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Nem apró vétek volt. Bíztam bennük, szerettem őket, és csúnyán átvertek...
2015. júl. 14. 22:22
 10/20 anonim ***** válasza:
16%
#9: És most hirtelen csúnyák lettek? :D Nem arról szól egy nőnél a szerelem, hogy úgy tekintetek rá, mint a mindenben tökéletes férfira? Most meg kiderül, hogy mind csúnya hapsik voltak? Nagy baromság a te kérdésed, fel se toszom már magam rajta.
2015. júl. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!