Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem egy nálam 20...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy nálam 20 évvel idősebb nőbe. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
3 hónapja megismerkedtem egy 48 èves szingli nővel. Nincs neki gyereke. Èn most vagyok 28 egyedül nevelem 4 èves kislányomat. 4-szer már randiztunk ès van köztünk valami pezsgès,de nem tudlm,hogy ő komolyan gondolhatja-e,hogy megpróbáljuk együtt vagy csak játszik velem. Szerintetek hagyjam vagy ennyi èv korkülönbsèggel is alkothatunk egy párt?

2015. júl. 16. 23:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
79%
Korkülönbséggel nincs baj.Egyedül azzal,hogy elfogadja-e a gyerekedet.
2015. júl. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
44%
Hát.... hosszú távon nem hinném hogy működni fog, így nem látom értelmét. Gondolj bele, mikor te 40 leszel a nő 60...
2015. júl. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
12%
Egy darabig menne a dolog. De gondolj bele, 20 év az nagyon sok. Amikor te 40 lennél és erőd teljében, ő már egy idős 60 éves,nyugalomra vágyó nénike.Egy nő, hamarabb is öregszik. Hosszú távon, az én tapasztalataim szerint nem működne.
2015. júl. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!
2015. júl. 17. 14:54
 5/19 anonim ***** válasza:
56%

Lepontoztam a 2. és 3. válaszolót. Ok, soknak tűnik a 20 év. De te látszol 28-nak és a barátnőd 48-nak? Ad magára? Mert ha most igen, akkor 70 évesen se fog 78-nak, 69-nek kinézni. Medveczky Ilonáról se gondolnánk, hogy annyi, amennyi, Fenyőről se.

A családod a másik kérdés és persze a lányod. Főleg, hogy neki nincs gyereke.

2015. júl. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
48%
Felőlem lepontozhatsz, azt se tudom mi értelme ennek a pontozásnak, sose nézem:) És ha te nem látod Medveczki Ilonán hogy milyen öreg, akkor javaslok egy szemüveget:) Ne haragudj, de ha neked bejön Medveczki Ilona öreg, aszott és szottyadt bőre, akkor hajrá:) Márpedig ez a 20 év baromi sok: a nő már öreg mamika lesz, míg a férfi még fiatal!
2015. júl. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
A pontozás szerintem is felesleges. Nem jön be Medveczky, csaj vagyok, de a lényeg, hogy vannak idősebb nők, akik sokkal jobban néznek ki, mint egyes középkorú férfiak...
2015. júl. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Kedves 5.Válaszoló!

Engem sem érdekel, hogy lepontozol. Az őszinte véleményem, attól még nem fog változni.

Csak az ismeretségi körömben, 2 pár is válik jelenleg, feltehetően a korkülönbség miatt, pedig ott "csak" 10 év van.Fiatalabbra váltotta mindegyik, az idősödő párját.

Más érdekel egy 28 évest és megint más egy 48 évest.Ez hosszú távon, mindkét félnek fárasztó lehet. Ez az egyik.

Azt, meg ne mondja nekem senki, hogy egy 48 éves teste olyan mint egy 28 évesé,úgy bírja és akarja a szexet, bármennyire is jól tartja magát.(az időnem áll meg senki felett) Ez a különbség, egy idő után zavarni fogja a sokkal fiatalabbat és a legtöbb esetben, le fogja váltani egy korabeli, vagy fiatalabb partnerre, akinek az igényei is hasonlóak lesznek.

Tisztelet az oly ritka kivételnek!

2015. júl. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

8-nak: én írtam az 5. hsz-t is.

Szóval, nem lehet tudni, hogy ki a kivétel. Ok, én sem vagyok oda, ha vki már a 3. házasságánál tart, de ő tudja. Viszont ha a kérdező és a párja úgy gondolja, akkor próbálják meg. Aztán hátha erősítik a kivételek táborát vagy mégsem. Ettől függetlenül érdemes elolvasni a válaszokat, véleményeket.

2015. júl. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
77%
Tapasztalat alapján mondom,ha szereted vágj bele.Egykorúak is elválhatnak,sajnos egyre többet van ilyen.Ha most tetszik akkor szerintem 20 év múlva is tetszeni fog.Mert te is öregszel nem csak ő valamint nagyon büszke lesz rád és sokkal jobban adni fog magára mint más hasonló korú.Mivel van gyereked azon se kell aggódni,hogy ő már nem vállal neked.Valamint a nők 10-15 évvel tovább élnek.Tehát hajrá!!
2015. júl. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!