Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért ilyen? Mit kezdhetnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen? Mit kezdhetnék olyan pasival, akiről úgy érzem valami baja van, de nem tudja elmondani (nem azért, hogy megoldjuk, hanem hogy legalább témában legyek és megnyugodjak), máskor nagyon kedves, és szeretnék tőle valamit?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy az áll-e a dolog mögött, hogy "van valakije", nem hinném, a saját oldalán folyton panaszkodik, hogy milyen magányos. Velem meg úgy van, hogy, bár alapjábavéve nagyon bizonytalan voltam kapcsolatokban, egyszer összejöttük, és éreztem rajta, hogy nagyon szeret, mégis azt gondoltam, hogy talán bárkivel olyan és nem vettem komolyan, szakítottunk(miattam), de sokáig mégis éreztette, hogy szeret, és utána, idővel kibékültünk, de most gyakran van, hogy nem keres, amikor meg keres, akkor nagyon kedves. Nem tudom, hogy viszonyuljak hozzá, mert épp akkor, mikor sikerült megbizonyosodnom arról, hogy rendes, és igazán megbízhatok benne, ezzel a passzív magatartásával nagyon bunkónak tűnik, bár alapjábavéve érzelgősnek állítja be magát, mégis azt gondolom emiatt, hogy csak benyalja magát, vagy alapjábavéve nem vett sosem komolyan csak leakart fektetni, mégis nagyon zavaros az egész, mert máskor nagyon beleéltem magam abba, hogy mennyire szépen illenénk egymáshoz, szóval minimum nem kéne így bánjon velem, ha elis bizonytalanodott.

Úgy tűnik, mintha valami lelki baja lenne, ami miatt hajlamos képségbeesésre, de zavar, nem tudom hogy bírja rá beszélgetésre, hogy megértsem mi baja? Néha dühöngök magamban, hogy csak egy hazug dög, és nagyon megutálom, máskor meg türelmes szeretnék lenni hozzá, elvégre jól kijöttünk(ami ritka jelenség a kapcsolataimban), és megszeretném érteni, hogy mi baja, és megoldani, vagy minimum megérteni, hogy miért tűnik el így egy ember a semmibe


2015. júl. 22. 15:39
 1/5 A kérdező kommentje:
Amúgy a kiírt kérdés utolsó mondata kijelentés.
2015. júl. 22. 15:40
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát, ki kell hogy ábrándítsalak, de ha ennyire bizonytalan vagy, akkor kapcsolatban sem bírnád...

Ha valami lelki baja van, akkor neked kellene nagyon (de nagyon!) stabilnak lenned, hogy abból működőképes kapcsolat legyen. Ha mindkét fél bizonytalan, akkor garantált a kudarc!

2015. júl. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tipikus nő vagy...beszélsz de nem mondasz semmit:D

Másszóval kicsit tulbonyolitottad ezt a leirást.:P:D


Más réazről egyszer próbálj vele leülni és elbeszélgetni az érzéseitekről,hogy ki minek tartja a másikat,mert kissé ugy tűnik mintha te a barátja lennél neki és amikor baja van akkor keres.

2015. júl. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

# 2, #3

Köszönöm, igaz is, föleg a semmit mondás, tényleg kényszeresen túl gondolom a dolgokat.

Amúgy konkrétan nem akkor keres, amikor "baja van" szerintem, vagyis nem konkrét kérésekkel keres, olyankor valami kedvesen, érzelgőset, vagy hízelgőt ír. mittudom én.

2015. júl. 22. 16:11
 5/5 A kérdező kommentje:
nem agyalnám ennyire túl a dolgot, ha nem hagyna magamra gondolkodni:)) bár talán az egésznek semmi értelme, mégis nagyon fáj/zavar.
2015. júl. 22. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!