Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Melyik lany jobb komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik lany jobb komoly kapcsolatra egy pasi szerint, aki meg szuz vagy olyan akinek mar tobb pasival volt dolga?

Figyelt kérdés
2015. júl. 23. 11:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

100001 dologtól függ...


22F

2015. júl. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
a lány személyiségén múlik nem azon h mennyire tapasztalt a szexben :-DDDDDD
2015. júl. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Noren1989 ***** válasza:

Akinek több párkapcsolata volt, de speciel nekem a szüzekkel nincs pozitiv tapasztalatom.

25/F

2015. júl. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Ha tobb pasija volt, akkor hatha mar kielte magat, es meg akar állapodni :)
2015. júl. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ennek semmi köze hozzá.
2015. júl. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
A szüzek meg meg ezutan akarjak belevetni magukat az életbe, de nyilvan ez sem mindenkire igaz :)
2015. júl. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
95%
Én is azt hallottam sokaktól, hogy az olyan lányok, akiknek volt több kapcsolata, már lenyugodottabbak. Jobban készen állnak komoly kapcsolatra.
2015. júl. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
71%

7#


Csak azt tudom mondani, hogy nekem nem kellett lenyugodnom. Lenyugszom én a barátom mellett, sőt nem akarok lenyugodni, mindig ugyanígy akarom kívánni rendszeresen, és szeretkezni amennyit csak akarunk.


3 éve 9 hónapja vagyok vele, soha nem akartam magam kiélni.


Ez tényleg személyiségfüggő, mert szüzességem ellenére egy igazán komoly kapcsolatot sikerült létesítenem, amiből már nem szeretnék soha kilépni. És ez enm azért volt, mert szűz voltam, ez tényleg csak a személyem és a barátom személye miatt történt így.


Ahogy az első írta, rengeteg szempont van, hogy mitől lesz igazi egy komoly kapcsolat.

2015. júl. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
30%
Azok ragaszkodnak csak a szüzekhez, akik magukban nem bíznak, meg önzők.
2015. júl. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Csakis a tapasztalt és azon belül is olyan aki már "esett le a nyeregből"... :)
2015. júl. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!