Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért romlott meg a világ? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért romlott meg a világ? A nőknek miért a bunkó flegma . Kellenek? Aki igazán tud szeretni azt meg mindenki leszarja.

Figyelt kérdés
Nem értem,hogy lehet bunkó egy férfi egy nővel,ha szereti és ez miért tetszik a nőnek ?Biztos bennem van a hiba amiért nem vagyok egy paraszt a lánnyal,akit szeretek.

2015. júl. 24. 00:13
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
23%
Jó külső nélkül a bunkóság mit sem ér, de egyébként igazad van.
2015. júl. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
49%

Amiért az összes férfinak a gyalult deszka nő, mindkét fél válogat :D

Pro és kontra

2015. júl. 24. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
40%
Sok esetben :"Aki igazán tud szeretni azt meg mindenki leszarja." típus,aki itt nyivákol,az mindig egy lúzer.
2015. júl. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim válasza:
45%

Nem a bunkó férfiak jönnek be. Vagyis személy szerint nekem nem. Inkább az olyanok akikért meg kell küzdeni.


"Amit nem kapunk meg, az kell és ami jön, az nem"

2015. júl. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim válasza:
58%
Amíg élek nem értem meg ezt én sem.:)
2015. júl. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
61%

Nem jönnek be a bunkó pasik, de a magukat sajnáltató megkeseredettek sem. Tudod, a kettő között is van pár variáció.

Én azt akarom, akit szeretek, és hogy viszontszeressen. Ennyi. Te együtt tudnál lenni olyannal, akibe nem vagy szerelmes, vagy aki nem szerelmes beléd?

2015. júl. 24. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
73%

Nem mindenkinek a bunkó, flegma pasik kellenek, én pl olyannal le se állok, aki bunkó velem. Vannak nők, akiknek ez kell, mint ahogy vannak olyan pasik is, akiknek meg a nagymellű, lapos hasú, feszes seggű nőcik kellenek.

Nem csak a nők válogatnak.

2015. júl. 24. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
47%
nekem azt mondta 1 csaj hogy ez azért van mert ilyenkor a nő azt hiszi hogy majd megváltozik a kedvéért!
2015. júl. 24. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
37%
one man - Igen, vannak ilyenek, bár nem csak a nők között, aztán jön a pofára esés, mert nem változik meg senki, ha a változás igénye nem belülről jön.
2015. júl. 24. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
49%

Elmondom a tutit:

A legtöbb nőnek férfi kell.

Akinél nem az az érzés van, hogy a nő dominál, hogy a pasi nélküle életképtelen. Nem ráakaszkodik, nem nyáladzik, FÉRFI.

A bunkókkal azért jönnek össze, mert úgy néznek ki, mint akik határozottak, függetlenek és lehet rá támaszkodni (valamivel csak kiérdemelték a "gyengébbik nem" jelzőt, no).

Aztán vannak a nyivákoló, mindig mást hibáztató szerencsétlen tutyimutyik, akik szerint a csúnya környezet az oka bármilyen sikertelenségnek. Látod? Te is ezt csinálod épp.

"Biztos bennem van a hiba amiért nem vagyok egy paraszt a lánnyal,akit szeretek."

Biztos vagyok benne, hogy a nő élvezné, ha párszor megütnéd, nem? Mert minden nő ilyen! (irónia)


Ilyenkor mindig hálát adok a sorsnak, hogy összehozott a párommal, aki Férfi. Romantikus, gyengéd, udvarias, de emellett fantasztikus személyisége van, az álom pasi... Akinél azt érezhetem, hogy egy szexi nő vagyok, ő meg a domináns fél, akinek bármilyen kérését teljesíteném.


Mielőtt jönne más, hogy a férfiak érző lények és én azt várom el, hogy ölje ki magából emiatt: nem. Láttam már sírni, kétségbeesni, bizonytalanul, félve és nem csorbította a férfiasságát.


Kérdező, röviden: növessz tököket.

2015. júl. 24. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!