Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van itt olyan/ismertek olyat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan/ismertek olyat, aki pont a születésnapján jött össze a párjával?

Figyelt kérdés

Nem fura egyszerre szülinapot és évfordulót ünnepelni? :D

Meg hát ha pl fájdalmas a szakítás és a következő szülinapodkor az jut eszedbe hogy most lennétek X évesek...


2015. júl. 26. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:
6 éve a születésnapomon ismertem meg valakit, akivel később összejöttünk. Már nem vagyunk együtt, de születésnapomon mindig eszembe jut :)
2015. júl. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A párommal a születésnapomon jöttünk össze, aztán 2 évvel később azon a napon is szakítottunk.

Azóta újra együtt vagyunk, viszont a szülinapomat és az évfordulónkat sem ünnepeljük.

2015. júl. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Már ismertem 5 éve a páromat, de a szülinapomon jöttünk össze 5 év után. (Én előtte férjnél voltam, meg gyerekem született) mi ugy ünnepeljük, előtte való nap az évforduló es a szülinapomat ünnepeljük a napján, de persze boldog évfordulót kívánva. Jó h így van, mert ez még boldogabbá tesz a szülinapomon!!! Es így elfelejteni sem tudjuk a dátumot...😀😀😀
2015. júl. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
olyat nem, de én pont valentin napon
2015. júl. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Párom az exével jött össze pont a születésnapján. Előtte se szerette ünnepelni nyíltan, mert utálja, hogy öregszik, most meg aztán pláne, leginkább el is felejtené.

Kicsit félek is emiatt, mert én meg meglepivel készülök neki, ez lesz az első szülinapja, mióta együtt vagyunk...


Én a magam részéről örülök neki, hogy nem esik egybe semmivel az évfordulónk, így az saját magáért lesz ünnep. :)


25N

2015. júl. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!