Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha nem igényli, hogy mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem igényli, hogy mindig találkozzunk amikor csak lehetőségünk van rá, akkor nem szerelmes?

Figyelt kérdés
Ez a második kapcsolatom, 2 hónapja ismerjük egymást. Ami nekem furcsa, hogy nem igényli, hogy sokat legyünk együtt... az előző kapcsolatomban sülve-főve együtt voltam az exemmel(bár ez sem jó, egymásra untunk..:D). Lehet, hogy csak ezért szokatlan nekem az, hogy a mostani párom szabadabb típus? Vagy ha az ember szerelmes, akkor törvényszerű, hogy mindig a párjával akarjon lenni? Aggódok, hogy esetleg nem is szerelmes belém...:/ Habár minden jel erre utal, minden nap csetelünk és ha együtt vagyunk folyton szeretget és minden klappol :)

2015. júl. 27. 23:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak ilyen típus lehet, akinek elég a kevesebb találkozás is. Lehet, hogy sokáig magányos farkas volt.
2015. júl. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek olyat akinek a heti 1 nap az ideális...na most szerinted? Ahány ember annyi igény. Exekkel meg fölösleges hasonlítgatni, vagy csak nagyon titokba tedd, mert senki sem szereti.
2015. júl. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az ex téma tabu nálunk! :) Azért gondoltam rá, mert lehet azért furcsa nekem, hogy nem vagyunk sokat együtt, mert eddig ezt szoktam meg, de ennek nem feltétlen kell így lennie ezek szerint. Sőt jobb is, legalább nem ununk egymásra.
2015. júl. 28. 10:30
 4/4 anonim válasza:
Nekem például elég a heti 1 is. Sajnos nincs sok időm és neki se. Ennyivel meg is elégszem csak az legyen minőségi
2015. aug. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!