Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Folyamatosan piszkál és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyamatosan piszkál és kétértelmű megjegyzéseket tesz, érezhet irántam többet mint barátság?

Figyelt kérdés

Nyári melózom és összekerültem egy sráccal, így elég sűrűn találkozunk. De ő folyamatosan piszkál valamivel, plusz kétértelmű megyjegyzéseket tesz. Olyanra gondolok, hogy például múltkor bökdösött, majd beszólt, hogy nyuszi vagyok mert úgyse merem visszaadni. Én persze nem hagytam magam, mire közölte, hogy nyugodtan büntessem meg... Múltkor ültünk egymás mellett és ő teljesen hirtelen a vállamra hajtotta a fejét, hirtelen szólni sem bírtam...

Ugye ez már nem haverkodás nála? Komolyan ha más lenne így kapásból rávágnám, hogy a srác többet akar, de a saját helyzetemben mindig bizonytalan vagyok... Ráadásul ha többet akar miért nem hív el valahova? Inni vagy akármi?


22L


2015. júl. 30. 21:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is tetszel neki, esetleg hivd el Te valahova, akar fagyizni, akar setalni es beszeljetek meg. Ki mit gondol a masikrol.
2015. júl. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jajj babám ne mond , hogy nem látod...próbálkozik a fiú de félénk és így próbálja tudtodra adni és reménykedik hátha te mondasz valamit...legyél most te a jó tündér és suhints egyet a pálcáddal és mond h csiribu csiribá most randira megyünk.
2015. júl. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem fogja tolakodásnak venni ha én hívom el valahova?
2015. júl. 30. 21:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezt a hülye is látja h téged akar. Szóval nem.
2015. júl. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Húha, hát köszönöm. :D Remélem tényleg több mint haver, bár nem látom, hogy másokkal is így viselkedne.

Sőt a melóban már a többiek is tettek ránk megjegyzéseket... Múltkor nem ő, hanem az egyik ismerősöm találkozni akart velem, de nem mentem... Erre be is szóltak neki, hogy mások legalább elhívnak randizni... De ő erre nem mondott semmit.

2015. júl. 30. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!