Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Úgy érzem, csak szórakozik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem, csak szórakozik velem. Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

OKJ szakmát tanulok, a gyakorlatomat töltöm. Van a gyakszihelyemen egy pasi, akivel különösen jó lett a kapcsolatom. Sokat dolgozunk együtt, mindenben segít, kedves, aranyos..

Mikor meglát mindig mosolyog, sokszor rámkacsint, sokszor hozzámér pl. játékból megcsíp, vagy megsimogatja a karomat, hátamat.. Nemegyszer átkarolt beszélgetés közben nemrég pedig hirtelen jó szorosan megölelt. :) Azt mondta "Imádlak"..

Jól elbeszélgetünk élőben is és neten is ha épp úgy van.

Na igen, ha úgy van. Egy hete nem járok gyakorlatra betegség miatt, mikor meg én vagyok/leszek (a héten) akkor meg ő szabin lesz. Több mint egy hete nem láttuk egymást, de nem igazán keres..talán 1x ha írt facebookon. Én írok rá néhanapján és ennyi..akkor is sokszor alig válaszol, csak egy smileyt küld vagy szimplán látja és nem ír vissza...mint pl most.

Szerintem csak hülyít, és nem tetszek neki igazán, vagy max megdöntene szivesen (volt már kétes tartalmú beszélgetésünk) de nem szerelmes. Mondta hogy örülne ha a barátnője lennék, ezt még régebben mondta, kb 3 hete, na de nemigen teper ezért, szóval aligha gondolta komolyan..

Teljesen összezavar.:/

Ti mit gondoltok?

22l 27f



2015. aug. 3. 22:45
 1/5 anonim ***** válasza:

nem érdekled komolyan őt. Csak meg akar max. dugi, ennyi.

Tuti fix.

De amúgy, ha mindezt hagyod neki, akkor ezzel magad alatt vágod a fát... Nem kell minden hagyni a férfiaknak. Ha engem ölelgetne, én fel is képelném. Majd ha együtt járunk, addig ne ölelgessen.

2015. aug. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Mumusan ***** válasza:
A türelem rózsát terem. De ha rózsát nem is, biztosan hamarosan kiderül hogy mit akar.
2015. aug. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Mikor meglát mindig mosolyog, sokszor rámkacsint, sokszor hozzámér pl. játékból megcsíp, vagy megsimogatja a karomat, hátamat.. Nemegyszer átkarolt beszélgetés közben nemrég pedig hirtelen jó szorosan megölelt. :) Azt mondta "Imádlak""


Ez egy homokos. Komolyan benneteket ez nedvesít? Milyen fazon az ilyen?

2015. aug. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Persze, hogy nem szerelmes, ahhoz ennél több kell.

Szórakozik, munkahelyen előfordul az ilyesmi, nem kell komolyan venni. Ne írkálj rá, neked lesz kínos végül!

2015. aug. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Alapból az ölelést, csipkedést haverinak vettem..ezért nem szóltam érte. :)

Nem gyakran írok rá, heti max 2 x...

Általában ő írt, de most nem foglalkozik velem. Ma ő írt...beszélgettünk egy darabig aztán hirtelen fogta magát és nem ír vissza. Pedig látta. ;)

2015. aug. 3. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!