Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan jelezzem neki, hogy én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jelezzem neki, hogy én nyitott vagyok felé?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki régebb óta tetszik nekem és most együtt megyünk egy táborba. Eddig nem tul sokat beszéltünk, de megtudtam róla, hogy azt nem szereti ha a lány kezdeményez. Mégis szeretném valahogy felhívni magamra a figyelmét, de úgy, hogy meghagyjam a "vadász ösztönét" . Sajnos amugy nagyon elfoglalt, nincs túl sok ideje mivel orvosnak készül, de ugy tudom, hogy a táborban nyitott szemmel fog járni. Sok lány van még oda érte, akik gyonyoruek. Hogyan tünjek ki pont én a tömegből? 23/L 26/F
2015. aug. 5. 15:21
 1/6 anonim ***** válasza:

'megtudtam róla, hogy azt nem szereti ha a lány kezdeményez'


Honnan lehet ezt megtudni? Most komolyan.. az anyja mondta vagy mi? Vagy megirta a blikk magazin?

2015. aug. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lépj rá a lábára,de ne tűsarkúban-)
2015. aug. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A baratja esjtette el veletlen egy beszelgetesben, hogy egyikojuk sem tartjta noiesnek ha egy no kezdemenyez...

Nem értem miert kell rogton tamadni...

2015. aug. 5. 15:32
 4/6 anonim ***** válasza:
Olyan bátrak vagytok, hogy ilyen pontossággal leírtok mindent :D Arra nem gondoltál, hogy a srác is fent lehet gyakorikérdéseken, és elolvashatja ezt is? Utána ha próbálkozol, tuti tudni fogja h te vagy az :D
2015. aug. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nemhiszem... :D
2015. aug. 5. 16:06
 6/6 anonim ***** válasza:

Kötekedés helyett segíteni kéne a Kérdezőnek szerintem!

Amúgy ha tetszel neki,akkor úgyis lépni fog valamilyen formában,ha pedig nem,bevethetsz te akármilyen praktikát,úgysem fog rád felfigyelni.Azt kéne lecsekkolnod abból,ahogy veled viselkedik,hogy viszonyul hozzád.Ezt észre lehet venni apró dolgokból.Ilyen például a szemkontaktus,vagy ha flörtöl veled.Ha ez nincs meg,vonzalom sincs részéről.Beszédbe elegyedhetnél vele,és akkor rögtön kiderülne,megvan-e a közös hullámhossz.

2015. aug. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!