Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? Szeretem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Szeretem a barátomat de ő állandóan féltékeny a facebookra mért rakok ki képet miért lájkolom a haverjaimat de ő persze lájkolgat valami rúdtáncost. Ja és ne maradjon ki fent van valami társkereső oldalon.

Figyelt kérdés
2015. aug. 5. 23:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ultimátum. Vagy abbahagyja, vagy ha nem tegyél olyat ami őt idegesíti.
2015. aug. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Azt te tudod, mit tudsz tolerálni egy kapcsolatban és mit nem. Ha ennyire gyerekes/nincs tekintettel rád és ebben nem változik kérésre, akkor kérdés, hogy neked belefér-e ez. Kérdés az is, te mennyire tudsz éretten, a másikra figyelve viselkedni, akármilyen felületen.
2015. aug. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
# 1 Az ugye eszedbe sem jutott, hogy esetleg a barátja amit csinál eleve egy reakció arra amit a kérdező csinál facebookon? Hmm? :) Nem kell állandóan a nőt védeni.
2015. aug. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem kell a nőket védeni de semmi rosszat nem csináltam fénykép amit mondtam csak az arcom van... akit lájkoltam haverom en se szólok bele ha ő a csaj haverjait lájkolja
2015. aug. 6. 00:21
 5/14 anonim ***** válasza:

Ha valóban nem csináltál semmi rosszat, akkor visszavonom amit mondtam. Csak alapvetően az a véleményem, hogy hallgassuk meg a történet másik oldalát is.


A legjobb tényleg az lenne, hogy vagy abban egyeztek meg, hogy mindenki azt csinál amit akar, vagy ő is abbahagyja, és te is.

2015. aug. 6. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Kedves #3. Én szimplán a kérdésre válaszoltam, hogy mit csinálnék, ha csak annyit tudok amennyi oda le van írva. Nm tekintettem dolgomnak ennél többet csinálni, nem védtem én elmondtam mit csináljon, vagyis hogy én mit csináltam volna.
2015. aug. 6. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Én mondtam változtasunk ami nem tetszik és olyanokat talált ki, hogy nem tudja magát törölni se képet se semmit. Ennek szakítás lesz a vége?
2015. aug. 6. 00:28
 8/14 anonim ***** válasza:
# 7 Az csak rajtad múlik...
2015. aug. 6. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Mindig az a legféltékenyebb, aki maga is megcsal, nem az, akit a párja csal... Ezt figyeld meg a barátaid között és rájösz, hogy van benne igazság, elég sok.


Az szokott kiakadni a lájkolgatásra is, aki maga is olyanokat lájkolgat, akik bejönnek neki vagy akár meg is voltak / tervben vannak, stb. Ha te tényleg nem csinálsz semmi rossza, de ő ennyire pattog ellene, akkor valószínűleg ő az, aki csinál valamit.


Vagy volt egy-két ilyen csodás exe, aki továbbment a lájkolgatásnál, és azért parázik, azt neked kell tudnod.

2015. aug. 6. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én tuti nem hagynám, hogy a pasim megszabja, hogy milyen képeket teszek ki facebookra, mert nekem is csak az arcom szokott rajta lenni, abban nincs semmi, meg most az, hogy lájkolok valakit, az nem jelenti azt, hogy tetszik is.
2015. aug. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!