Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok de akaratlanu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok de akaratlanul is másra gondolok. Nem bírok magammal. MI a teendő?

Figyelt kérdés
Az az igazság, hogy párom 14 évvel idősebb nálam, és hát nem a legszebb férfi, bár számomra nagyon vonzó imádom őt, mert szerelmes vagyok. Én fiatal vagyok csinos, sokan szeretnek velem beszélgetni, férfiak pláne egy kis esély reményében, és sajnos vannak olyan gondolataim amik akár megcsalásnak is számíthatnának. Persze aztán mindig kiderül az adott szépfiúról, hogy csak azért akart velem beszélgetni, mert abban reménykedett, hogy lesz köztünk valami, és amint észreveszik mennyire szilárdan nemet mondok, egyből lekopnak soha többet nem keresnek. Magyarul érdekember mind. Aki igazán szeretne vagy szeretné, hogy az övé legyek tuti nem adná fel, csak ebből gondolom. Szóval folyamatosan beigazolódik, hogy nekem van a legszuperebb párom, néha mégis megkívánok valakit aki fiatalabb izmosabb vagy szebb az arca. Letöröltem magam a közösségi oldalakról, hogy ne ismerkedhessek új emberekkel mert félek magamtól, hogy beszélgetni kezdek az egyikkel és elcsábulok (volt egy előéletem ahol sok pasim volt rövid idő alatt, nem a szex miatt csak az újdonság érzése miatt, de már nem akarok olyan lenni)...A másik meg hogy : Ki van zárva, hogy ne találkozzak új emberekkel... Sz.nak érzem magam emiatt és jó lenne egyáltalán nem gondolni ilyesmire. Megoldható? Kinek hogyan sikerült? Nagyon fontos számomra ez a kapcsolat úgy érzem megtaláltam az igazit. De az új mindig jobb izgalmasabb és nagyon nehéz kontrollálni a gondolataimat és ez szerintem rossz. Tettlegességig soha nem mennék de zavar hogy az agyam egy eldugott sarkában valaki másról elmélkedek...

2015. aug. 27. 13:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkor magadnak sem vallod be, hogy a szex köztetetk nem megfelelő, különben nem kívánnál meg mást. Attól még szereted a párod és lelki társad lehet, nem is biztos, hogy valaha megcsalod, de valami akkor sincs rendben.
2015. aug. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Átvered önmagad. A tudatalattid jelez hogy más kellene de a kényelem miatt bemagyarázod hogy szerelmes vagy. Közben az első izmos/jóképű pasival elmennél. Azt nem várhatod hogy évekig ostromoljanak... Ez a világ nem arról szól.
2015. aug. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Túl fiatal lehetsz, max 18 évesnek gondollak!

A pasi nem elégít ki, és még mással sem jutottál el az orgazmushoz.

Az a kis bizsergés amit a nők nagyobb része orgazmusnak hisz, csak bizsergés!

A nagyy durr még ezután fog jönni!

Barátkozz, ismerkedj, szeretkezz sokat, mert még túl fiatal lehetsz ahhoz hogy összekösd magad egy jóval idősebb férfival!

2015. aug. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem hinném hogy a szex lenne a minden. De nyilvánvaló az idősebb pasi minden tapasztalatával sem tudja pótolni a saját korosztályod.
2015. aug. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A legtöbb ember,legyen az nő vagy férfi fantáziálgat másokról is és nem csak a párjáról.

De te úgy látom ennél már többet szeretnél.

Szépítheted a jellemedet az írásoddal de én közben egész mást veszek ki belőle.És ezt te is nagyon jól tudod.

Ezzel csak magadat próbálod nyugtatani,átverni.De idő kérdése és rácuppansz más pasira is.Hisz te írod,hogy félsz magadtól.Hisz ismered magad és tudod,hogy szükséged van még más(ok)ra is.

Sajnos nem igazságos ez a monogámia dolog.

De ha vigasztal,vagyunk még egy pár millióan akik így érzünk mint te :)

A többi csak maszlag!

F40+

2015. aug. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mintha ha csak a páromat hallanám.

Nála is nálad is azt gondolom, hogy nincs rendben valami. Csak ő például nekem váltig tagadja, hogy jelent az akármit. Olyan szinten igen jelent valamit.



Nem vagy szerelmes. A szerelem nem ez. Max szereted. Még csak jól se néz ki szerinted a pasid.


Sosem leszel boldog ha kapcsolatba kezdesz, de folyton más kell mellette. Nem tudok igazán tanácsot adni, csak azt hogy se te, se a párod nem lesz boldog ha ezt megtudja. Ezen neked kell alakítani magadban, nem tudom honnan alakult ki ez benned, de a testiség nem minden! Engem pl kevésbé érdekel, fontosabb a lelki rész, de mindenki más. S lehet nem szerelemmel szeretem én sem a párom, de ehhez képest sem nézek meg senkit úgy, hogy lehetőséget látok benne. A kár az, hogy ez felesleges volt a részemről. Mert bezzeg ő... na mindegy.

2015. aug. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!