Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Barátommal 1.5év után szakítot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátommal 1.5év után szakítottunk de amint megtudtuk h a másik csajozik/pasizik elkapott a tűz és újra összejöttünk, de elveszett a bizalom. Működne ez úgy ahogy az elején?

Figyelt kérdés

na szóval tanácsokat/tapasztalatokat szeretnék kérni tőletek..

1.5évig nagyon jó volt a kapcsolatunk,95%ban bíztunk a másikba, alig vitáztunk megvoltunk jól, de mintha ellaposodott volna a kapcsi,az utolsó 1hónapba csak veszekedtunk és szerintem szabadságra vágytunk.. szakítottunk, bulizgattunk nem is kerestuk a másikat 1hétig kb, aztán megtudta hogy találkoztam egy sráccal, én meg megtudtam hogy találkozott lányokkal , hát felkerestük egymást lecsesztük a másikat, és újra ödszejöttünk, lángol a kapcsolat a szenvedelytol, viszont nem bizunk egymásban... olyan érzés mintha megcsaltuk volna egymást ezzel az 1hét szabadsággal.. lehet ennek még jovője?????



2015. szept. 7. 01:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet ha felnotyok es elkezdtek megbizmi a masikban. Szakitottatok es mindketten eltetek az eletetek ezert senki nem mutogathat ujjal a masikra. Ha nem kezdtek el ujra megbizni a masikban akkor viszont eselytelen ez a kapcsolat. Olyan mint az elott az egy het elott nem lesz mar soha tobbe es ezt el Kell fogadnod.

18/L

2015. szept. 7. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kíváncsi lesz,kár h ilyen hülyék voltunk és nem volt jó a jó ,eddig egy patyolat tiszta embernek láttam akinek csak én voltam egy nőre nem nézett, most meg ez a hit elveszett és másnak látom, tudom en is hibas vagyok, de ez nem nyugtat
2015. szept. 7. 01:26
 3/5 Clark Kent.. ***** válasza:

Ha nincs bizalom, akkor ez a kapcsolat nem lesz jó.


Előbb próbáljátok visszaszerezni a bizalmat, ha az sikerült, akkor talán jöhet a restart.

2015. szept. 7. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezek inkább már csak a megszokásból adódó "utórengések". Ha szétmentetek nem véletlenül volt. Nekem is lett volna lehetőségem egy hasonló után újrakezdeni de ha valaki kikandikál bármilyen okkal a kapcsolatból az ki is fog többször. Ez csak a kezdet. Szóval bármennyire fájó de bizalom nélkül nem megy...
2015. szept. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem valószínű. Miért menne ezúttal az, ami legutóbb nem ment? Inkább úgy néz ki, hogy évekig tartó se veled, se nélküled kapcsolat lenne belőle, ami igazán rossz.
2015. szept. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!