Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek az szánalmas, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az szánalmas, ha egy ember férfi létére 8 éven keresztül szerelmes egy lányba viszonzatlanul és nem tud más lányra még nézni se?

Figyelt kérdés
2015. szept. 7. 21:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem szánalmas. Abszolút nem.
2015. szept. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem, ha lett volna más, aki felülírja az érzéseit, már rég túllépett volna.
2015. szept. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
én elég tapasztalt vagyok benne, és csak annyit mondhatok, hogy mindenki úgy cseszi el az életét, ahogy jó neki :)
2015. szept. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
62%
Nem szánalmas, csak ha viszonzatlan, akkor inkább ostoba és sajnálatra méltó.
2015. szept. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Majd bele unsz, és tovább lépsz.
2015. szept. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a szánalmas aki ennyire a más dolgával foglalkozik.
2015. szept. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem inkabb ... szerencses ... Melyik valaszolonak adatott ilyen szerelem? Akire 8 evig erdemes varni vagy talan meg tovabb is?
2015. szept. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Orokke szeretni fogja. Es a no is ot. Valami akadalyozo tenyezo all a szerelmuk utjaba. Az akadalyozo tenyezotol kell megszabadulni. Igazan romantikus. Sokaig keszul, mint egy olajfestmeny. Ettol lesz igazan erteke. Csodalatos egy ilyen ferfi.


Nem szanalmas. A szerelem csodakra kepes. Fiatalit. Feltolt energiaval.

N

2015. szept. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Miert nincsenek egyutt? Mi az akadalya?
2015. szept. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nagyon röviden részemről önbizalomhiány. Képtelen vagyok elhinni, hogy belém egy ilyen maximálisan jó külsejű nő bele tudjon szeretni. Ugyanakkor teljesen ambivalens érzéseim is vannak, mert két évvel ezelőtt elmondott dolgokra emlékezett, még arra is, hogy hol lakom, adott pillanatban mit mondtam. Ezek jól estek.
2015. szept. 8. 00:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!