Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi az ellenszere szerelmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az ellenszere szerelmi csalódás ellen?

Figyelt kérdés

voltatok már úgy hogy beleszerettetek valakibe aki összejött valaki mással?

A szívem megszakad miért nem én?

Igaz csak netes ismertség, de akkor is fáj mert úgy érzem belészerettem..:(

ő ezt tudja is elmondtam neki egy hónapja levelezünk és ma láttam fb-on hogy kapcsolatba van valakivel..akit egyszer már említett de nem gondoltam hogy tényleg komoly..:/


2015. szept. 8. 12:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze. szerintem mindenki volt már így. Bújj el kicsit a világ elől, pár szerelmes film, jól kisírod magad, és lépsz tovább, ez működni szokott:)
2015. szept. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az idő, ja, és ne gyötörd magad miatta szándékosan!
2015. szept. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ha engeded a valamelyik másik barátnődnek, hogy hátulról összekösse a kezed és úgy szeretkeztek. kb 2-3 órás szeretkezés után, mikor az egész francaágy már előváladékban úszik és benne mész el gumi nélkül és kicsordul közben pár csepp könny is a szemedből .. abban lehet megsiratnod a másik barátnődet és ennyi :D tátááámmmm :DDD nekem bejött LIKE
2015. szept. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

tessék? lány vagyok.. kedves utolsó perverz hozzászóló most minden vágyam a szex....


de lehet segítene túllépni ha találnék mást..mindenesetre játszom egy játékkal amiben mindenkit szétlövök majd..

2015. szept. 8. 14:00
 5/7 anonim ***** válasza:
4 Az ilyennel nem kell foglalkozni, ez álló f.-t már évek óta nem látott, és szegénykém igy éli ki a frusztrációját:D
2015. szept. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kérdező pedig a legjobb gyógyír a kutyaharapás szőrivel. Pasizz be.
2015. szept. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#3: BIG LÁJK!
2015. szept. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!