Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nők számotokra a szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők számotokra a szerelem mennyire alapul külsőségeken?

Figyelt kérdés
2015. szept. 10. 11:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Számít a külső is, mert nem vagyok vak, de nagyon sok más is, ez összetett. Az összes érzékemet meg kell mozgatnia valakinek, hogy azt érezzem, hogy ő számomra más, mint a többi hasonló. Akibe most szerelmes vagyok, hozzá hasonló tucatnyi mászkál az utcán, és észreveszem őket, mégse vonz mind ennyire, amennyire ő.
2015. szept. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem annyira nem számít a külső, inkább a karaktere, reakciói, probléma megoldó készségei/képességei, segítőkészség, stb.
2015. szept. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Meg sosem szerettem bele valakibe azert mert nagyon jol nezett ki..
2015. szept. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nehéz erre a kérdésre válaszolni, mert a külső borzasztóan relatív tényező... nyilván az kell, hogy nekem tetsszen, vonzónak tudjam találni a párom. De azt is tapasztalom, hogy valóban működik a belső megszépíti a külsőt alapelv, még a kapcsolatBAN is. Tehát sokkal vonzóbbnak látom a párom, ha jól érezzük magunkat egymással, és ha valami kisebb konfliktus van köztünk (szerencsére nagy még nem volt, csak apróságok), akkor kevésbé látom vonzónak.
2015. szept. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

A szerelem iszonyú sok mindenen múlik. Nyilván múlik azon is, hogy mennyire tetszik a másik ránézésre, de igaza van az előző válaszolónak, sokkal több hibáját és csúnyaságát veszem észre mondjuk egy vita során, míg mikor minden rendben van, kirándulunk, jól érezzük magunkat, akkor csak ájuldozok, hogy milyen tökéletes. Miközben meg nyilván tele van hibákkal, csak a szerelem, a sok együtt töltött idő, a személyéhez kapcsolódó millió pozitív érzelem mindezt elfeledteti az emberrel, kicsit vakká tesz rájuk :)


De hogy egy példával éljek- nemsokára házvásárlásra kerül a sor nálunk, nézegetem a hirdetéseket. Nincs sok megkötésem, nagyjából csak a helyet és az árkategóriát állítom be a keresőben, kb úgy, mint mikor elmondom itt is, hogy hát őszinte legyen, kedves és hűséges, más nem kell. Tehát ugyanazon a helyen, ugyanolyan árkategóriákban mozgó házakat nézegetek és beleképzelem magunkat, mint kis családot, majd idővel a gyerekeket, kutyát, macskát, mindent odaképzelek, és elgondolom, vajon a jövőnk ott milyen lehetne. Sok ház van, amibe egyből beleszeretek, hogy igen, ez olyan, ahol el tudom képzelni magunkat, és sok olyan is, amit élből elutasítok. Nem is mindig objektív okokra hivatkozva, mert most mégis, kit érdekel, hogy van-e emelet vagy sem, esetleg 3 szobás vagy 5, az különösebben nem befolyásol, de már csak képekről is, ahogy nézegetem a házat, a döntő tényező inkább egy kis érzésen múlik, hogy igen, ebben el tudom képzelni magunkat, vagy nem, nem tudom. Nyilván egy szebb házban könnyebb elképzelni a jövőt, de egy felújításra váróban vagy félkészben is van fantázia, sőt, az olyan lesz, amilyet mi szeretnénk.


Na, ez is majdnem ugyanolyan döntési folyamatokon megy keresztül bennem, mint a párválasztás, a szerelem. Néhány objektív dolgot meg tudok fogalmazni, de a szubjektív érzés az abszolút a személyektől és adott helyzetektől függ. A külsőnek így a szerelemben max pár százaléknyi hely jut. Ha egyéjszakás kalandot akarnék, akkor a külsőség sokkal jobban érdekelne, mint bármi más (leszámítva az illető ápoltsági szintjét és egyéb, vonzalmat befolyásoló tényezőket), ugyanúgy, ahogy egy pár órára kibérelt hotelszobában sem azt nézem, mennyire lesz vajon jó ott lakni majd 10 év múlva két gyerekkel.

2015. szept. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%

A tetszés múlik a külsőn. Meg az, hogy első látásra mennyire figyelek fel rá, mennyire találom elsőre vonzónak.

A szerelem egyáltalán nem. Szerettem már olyan férfit, akit előszörre csúnyának találtam.

Ha pedig a férjemmel történne valami, mondjuk egy olyan betegség aminek olyan külső hatásai lennének, amitől megcsúnyulna, akkor is szeretném.

2015. szept. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Clark Kent.. ***** válasza:

Alap szinten (öltözködés, ápoltság) a külső mindenképpen számít náluk, főleg egy szép nő esetében.


Az nem fog összejönni olyan pasival, akinek nincs egy normális megjelenése.

2015. szept. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Persze, hogy számít. Ha nem bizalomgerjesztő, akkor szóba se állok vele. De ha már szóba álltam vele, akkor többi nem a külsején múlik.
2015. szept. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Semennyire. A szerelem amúgy is egy belső lelki érzés.
2015. szept. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Számít a külső, hiszen ha nem vonzódnék hozzá, akkor nem tudnék vele lenni.

Ugyanakkor nem a külsejébe szerettem bele.

2015. szept. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!