Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A szívemre vagy az eszemre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szívemre vagy az eszemre hallgassak?

Figyelt kérdés
13évesen összejöttem egy fiúval..3évet voltunk együtt,nekem ő volt az első.Szétmentünk,kb:2hónap után megis bántam,de már késő volt mert az új barátnője terhes volt tőle.Rá félévre találkoztunk,azt mondta ő is megbánta,hogy össze jött azzal a lánnyal és hiányzok neki de sajnos már késő...Azóta lett még 2gyereke azaz 3van neki.Nem is szoktunk beszélgetni csak köszönni egymásnak ha összefutunk.De most 2hónapja felhívott,hogy még mindíg szokott rám gondolni,hiányzok neki jó lenne találkozni.Tegnap elött találkoztunk sokat beszélgettünk.Tegnap mikor elbúcsúztunk egymástól a 2arcra pusziból csók lett.A szívem azt súgja jó lenne vele újból..összeköltözni vele...De az eszem azt mondja,hogy nem szabad. Tanácstalan vagyok.... 9éve nem sikerűlt elfelejtenem,még mindíg nagyon szeretem!!

2015. szept. 13. 11:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Úgy látszik megint nem tanultál a tegnap esti leégésedből:D
2015. szept. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Milyen leégésemből? :O
2015. szept. 13. 11:37
 3/7 Blade Bone ***** válasza:
Hát hallod, gondolkodni kellene mielőtt cselekszetek. .. . Nem tíz év után bánkódni. Miért mentetek szét amúgy? És mégis egy olyan ember szerinted mit bán meg, akite szerinted az első hiba után csinál még kettőtt, itt a gyerekekre gondolok, mert ugye ha megbánta volna hogy nem tőled van az első gyereke is, akkor nem csinált volna még kettőt. Picit gondolkodj szerintem még ezen, mert lehet neked is csinál egy raklap gyereket aztán meg ott hagy.
2015. szept. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Gyerek voltam még és sajnos nem tudtam megbecsülni a jót.Szerintem ennek így kellett lennie,én még nagyon fiatal voltam és már gyerekekről beszélgettünk.Most ott vannak neki :D Én még most is azt mondom,hogy várnék vele egy 5évet,pedig már 22 vagyok!
2015. szept. 13. 12:04
 5/7 Blade Bone ***** válasza:
Szerintem a gondolattal mindenki elszokott játszani. :) Neki viszont már ott vannak, te akarod őket nevelni vagy mire gondolsz? Szerintem még most is éretlen vagy.
2015. szept. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én csak kíváncsi voltam,más embernek mi a véleménye! De te biztos érett vagy....nincs jobb dolgod mint éjjel-nappal rohadni a gép elött és vissza írogatni mindenkinek bunkó válaszokat.... büszke lehetsz magadra!!
2015. szept. 13. 13:40
 7/7 Blade Bone ***** válasza:
Ne is haragudj, de te írogatsz ki kérdéseket, puszta jóindulatból megyek vissza sokszor, mert látom, hogy van amikor a kérdező kap egy választ és annyi, utána kalap-kabát és gyakorlatilag szint mindenki le..arja, hogy a kérdező reagál vagy sem. Elmondtam a véleményem, nyilván nekem is eszembejutnak bizonyos dolgok terén buta kérdések, amiket felteszek, de az csak azért van, mert nem jön át a legkevésbé sem, hogy egyáltalán mi francra gondolsz. .. . Bocsánat ha megbántottalak, de ettől még rohadtul nem értelek. Másokban van annyi, hogy ha egy válaszadó látszólag nem érti mi a szitu, akkor üziben elmagyarázzák, mert szeretnének komolyan segítséget kapni, vagy esetleg jótanácsot, de neked nyilvánvalóan nincs jobb dolgod, minthogy beleköss abba aki segíteni próbál. .. . Ja, és ha ennyire nem tetszik amiket írok, mellesleg egyáltalán nem is neked, mert minden kérdést nem tehetsz fel te, akkor tilts le vagy rakd ki a neved, és a te kérdéseidre az életbe nem megyek rá, mert van jobb dolgom is, mint veled foglalkozni. .. .
2015. szept. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!