Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Srácok, ha régóta beszéltek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ha régóta beszéltek egy lánnyal, aki nektek bejön, rokonszenves, átlagosan szép, látjátok mindketten, hogy a másik magányos:miért vártok azzal annyit, hogy szerelemről beszéljetek a lánynak és megcsókoljátok? Mi akadályoz meg?

Figyelt kérdés
Úgy gondolom, hogy sokkal férfiasabb és jólesőbb lenne mindkét félnek az, ha férfiasan próbálkoznátok és türelmesen udvarolnátok a lánynak akár hetekig is a szex előtt.

2015. szept. 13. 14:30
 1/3 anonim ***** válasza:
talán mert nem szerelmesek
2015. szept. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
tudod az csak egy dolog hogy valaki magányos. és sose tudom eldönteni hogy most bejövök-e egy csajnak vagy csak elvisel. vagyis általában pl egy beszélgetés során 2 okból passzívak a hölgyek. 1: nem érdeklem őket 2: szimpatikus vagyok nekik és zavarban vannak.
2015. szept. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért nem olyan egyszerű dolog... Számtalan lánnyal beszélgettem már életem során és elég gyakran igen nehéz eldönteni, hogy tetszem e neki, vagy csak jófejnek tart és barátkozni akar. A fiúk többsége, csak akkor tud beleszeretni valakibe és ennek eredményeképpen megcsókolni, ha már biztos a dolgában, mivel senki sem szeretne leégni.
2015. szept. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!