Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Srácok, ha régóta beszéltek egy lánnyal, aki nektek bejön, rokonszenves, átlagosan szép, látjátok mindketten, hogy a másik magányos:miért vártok azzal annyit, hogy szerelemről beszéljetek a lánynak és megcsókoljátok? Mi akadályoz meg?

Úgy gondolom, hogy sokkal férfiasabb és jólesőbb lenne mindkét félnek az, ha férfiasan próbálkoznátok és türelmesen udvarolnátok a lánynak akár hetekig is a szex előtt.

Keress kérdéseket hasonló témákban: srác, fiú, randi, szimpátia, rokonszenv, magány, kapcsolat, csók, udvarlás, vár

2015. szept. 13. 14:30  Privát üzenet  

A válaszok
talán mert nem szerelmesek

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2015. szept. 13. 14:43 Privát üzenet
tudod az csak egy dolog hogy valaki magányos. és sose tudom eldönteni hogy most bejövök-e egy csajnak vagy csak elvisel. vagyis általában pl egy beszélgetés során 2 okból passzívak a hölgyek. 1: nem érdeklem őket 2: szimpatikus vagyok nekik és zavarban vannak.

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2015. szept. 13. 15:19 Privát üzenet
Ez azért nem olyan egyszerű dolog... Számtalan lánnyal beszélgettem már életem során és elég gyakran igen nehéz eldönteni, hogy tetszem e neki, vagy csak jófejnek tart és barátkozni akar. A fiúk többsége, csak akkor tud beleszeretni valakibe és ennek eredményeképpen megcsókolni, ha már biztos a dolgában, mivel senki sem szeretne leégni.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2015. szept. 14. 19:59 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Randin az izzadós kéz azt jelenti, hogy a másik nagyon bejön?
Mit szólnál, ha a párod azt mondaná egy másik nőre, hogy "az jócsaj, bejön! "?
Mit csináljak? Ha 1 fiúval nagyon szeretjük egymást, de én nem merek belekezdeni a kapcsolatba mert már 3 másik csaj is bejön neki mert dicsérgeti előttem és facebookon ki is írta xy bejössz nekem
Van barátom, egy ideje érdekel egy másik srác. Nagyon bejön, már azt is elképzeltem, hogy szeretkezünk. Vajon miért van ez?
Nős férfiak! Ha van van egy másik nő, aki bejön nektek, de nyilván nem lehet köztetek semmi, akkor milyenek vagytok vele? Akaratlanul is a tudtára hozzátok pl. érintésekkel, vagy levegőnek nézitek?
Van egy fiú akivel már kialakulóban voltam, amikor jött egy másik lány akinek bejön ez a fiú. Szerintem ő is érdeklődik a lány iránt ahogy látom, de mégis mondogatja, hogy szeret...

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Szerelem rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!