Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy lehet a legkönnyebben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet a legkönnyebben, leghamarabb túllépni valakin, akit egyébként nem szeretnél elfelejteni, de nincs nála esélyed?

Figyelt kérdés

Plátói szerelemről van szó, sosem jártunk.

Könyörgöm, csak azt ne mondjátok, hogy idő. Már 3 éve várom, hogy elmúljon ez az érzés, de csak nem akar...


/L



2015. szept. 14. 23:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nekem úgy sikerült, hogy elkezdtem ismerkedni más lányokkal, mondjuk úgy sem volt könnyű
2015. szept. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%

Én ugyanebben a cipőben járok másfél éve. Nekem azt tanácsolták, hogy ne találkozzak vele, töröljem Facebookról, a mobilomból, kvázi tegyek úgy mintha nem is létezne. Lehet hogy nem rossz a tanács, de mivel egy helyen dolgozunk, ezért én nem tudom alkalmazni.

25/F

2015. szept. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Én is töröltem face-ről, de most meg megbántam, de már nem merem újra bejelölni. Instáról is kikövettem, de valamelyik nap ott visszkövettem. Mi meg egy suliba járunk, meg lassan már a csapból is ő folyik... (de komolyan).
2015. szept. 14. 23:54
 4/12 anonim ***** válasza:
Szakíts meg vele minden kapcsolatot. Más részről pedig ismerkedj másokkal.Nem kell járni, elég ha van pár másik nőismerősöd is.
2015. szept. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Én nem tudok más fiúkkal ismerkedni. Egyrészt azért nem, mert nem kellek snekinek se. Másrészt meg hogy őszinte legyek, nem is szeretnék.
2015. szept. 14. 23:55
 6/12 A kérdező kommentje:
Nőismerősöm? :D Azzal meg mire megyek? :D
2015. szept. 14. 23:56
 7/12 anonim válasza:
Kedves Kérdező! Ne értékeld magad ennyire alul! Fura ezt az én számból hallani, hiszen én is ugyanezeket érzem mint te, csak férfiként. Tessék csak ismerkedni, hátha egyszer csak lesz egy szikra és ezt a reménytelen sóvárgást elfeledheted. Sok sikert hozzá!
2015. szept. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Amig nem tudsz masokkal ismerkedni,lefekudni,addig szerintem nem fog menni.Illetve ha mar idosebb vagy,sikerulhet.
2015. szept. 15. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
pedig ismerkedni kell, én pasi vagyok, nálam is ez van, nem tudom felejteni,
2015. szept. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
6: ha nő vagy, akkor több fiúismerőseiddel tartsd a kapcsolatot. A harmadik dolog, a kapcsolat teljes megszakításán túl, hogy tartsd fejben a vele kapcsolatos rossz dolgokat. Hogy például 3 éve szenvedsz miatta... Milyen ember az ilyen? Ha nincs nála esélyed, annak van oka, az lehet a legnagyobb hiba vele. Mi az?
2015. szept. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!