Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti lennétek ilyen nővel? Csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti lennétek ilyen nővel? Csak szerintem nem fog változni?

Figyelt kérdés
Sziasztok, felnőtt nő létére az anyja irányítja és szabályozgatja. 2 éve ismerem és azért már kicsit számomra tűrhetetlen és pofátlanságnak érzem. Minden hova követ az anyja minket, ha kicsit tovább maradunk el. Avval manipulálja a lányát hogy ideges és rosszul van mikkor sokáig el vagyunk és egyszer szívin fartust fog kapni. Sír mint egy 5 éves... Ma pl: kérdeztem a lányt el jön-e velem, bicózni egy kicsit. Anyja egyből azt mondta, először had egyen mert, ma még nem evet. Mondom oké én addig fel megyek a boltba. Vissza értem, mondtam mehetünk. Erre az anyja hogy már késő van majd el mentek, máskor. Meg mondtam neki, azért gondolkozzon már el, egy kicsit felnőtt nő majd el dönti. Jó hogy nem már arról fog dönteni, hogy mikkor mehet el a wc-re sz*rni. Tudom nem beszéltem vele, valami szépen de már elegem van belőle. Mellesleg is kétszínű meg utálom aki, hülyére veszi az embert. A lány persze meg sem mert, szólalni úgy kellet oda mennem, meg kérdezni hogy akkor jön-e velem. El jött de el beszélgettem vele, erről komolyabban. Hogy ideje lenne, már változtatni. De nem mer neki, szólni. Azt is mondta, ha szeretem akkor fogadjam így el. De mondtam így nem fogom, azért már unom. Ez csak az egyik probléma. Állandóan ha megyek nagyobb a rendetlenség mint, az én szobámban. Ilyenkor rá szoktam szólni, hogy szégyellje el magát. Meg az is hogy nem az anyjának kéne főzni, mire a muterja fel kell illene már főzni szerintem. Lehet most így hülyén hangzik, de én ehhez a környezethez szoktam hozzá. 16-17 éves lányok és nem felnőtt nők már takarítanak , főznek az anyjuk helyett. Nem olyan nő akinek, már családjának kéne hogy legyen... Meg azt mondja, hogy egyedül nem megy neki, gyenge hozzá segítsek neki. De olyan embernek nem lehet, segíteni aki nem akarja. Ha akarná már szerintem, meg tette volna, az első lépéseket hozzá. Ehhez képest ugyan ott tart, és csak siránkozik a helyzetén. Legalább ennyi éven keresztül, már a felismerés megtörtént benne.

2015. szept. 17. 21:56
1 2
 1/14 opened paradise ***** válasza:

Ismerek egy pont ugyanilyen lányt,24-25 éves....

Nem,soha,max ha valaki miatt egyszer lelép onnan,de arra kicsi az esély.

2015. szept. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ha ahhoz kéred a jóváhagyásunkat hogy kilépj, lépj ki!

Ha ahhoz hogy szenvedj, szenvedj!

Nekem, nekünk nem fáj egyik sem! :-)

2015. szept. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szóval az asszonynak a konyhában a helye? :D Na szép... :D
2015. szept. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Dobd.
2015. szept. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
A mondás szerint: egy nő legyen szajha az ágyban, szakács a konyhában, úrinő a társaságban.
2015. szept. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Azt hiszem anyucinak szex hiánya van.....

Mellesleg tuti nem bírnám sokáig.

Hány éves a lány?

2015. szept. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 opened paradise ***** válasza:
És még a fizuját is beosztja,ugye? :D
2015. szept. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hát de most minden férfi szereti, legalább is én hogy egy nő tud főzni és nem csak tud hanem szeret is. Nem az nem főz rosszul , kosztjával nincsen baj. Én nem bántani szeretném, sőt inkább segíteni szeretnék neki. Már szóba került a költözés, de ez nem olyan egyszerű. Főleg ha dolgozik az ember aztán el küldik a munka helyről.
2015. szept. 17. 22:09
 9/14 A kérdező kommentje:
Dehogy azt nem.
2015. szept. 17. 22:11
 10/14 A kérdező kommentje:
28
2015. szept. 17. 22:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!