Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nők/lányok mit szólnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők/lányok mit szólnátok, ha egy férfi a következőket mondaná nektek?

Figyelt kérdés

Amióta megismertelek azóta újra lett értelme az életemnek, a világ ezer színében pompázik. Amikor először megláttalak rögtön tudtam/éreztem, hogy te vagy az igazi, aki az életemet széppé varázsolja. Először, amikor láttam rajtad a a kilátástalanságot a munkahelyváltoztatás miatt, láttam, hogy nehezen találsz, úgy éreztem, mintha a saját fájdalmaim lennének, ezért ráragadtam az internetre és nap mint nap böngésztem, küldözgettem Neked az ajánlatokat. Azért, hogy Neked jobb legyen. Ha téged boldognak látlak, akkor már megérte felkelni.


Ezt érzem én most, de tudom, hogy aki iránt érzem, az nem viszonozná. Mégis nem tudom kitörölni a szívemből.


2015. szept. 23. 11:02
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
77%

Ki ne mond...

Nagyon rossz ötlet ilyeneket mondani.

2015. szept. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 Költőnő? ***** válasza:
95%
nekem nagyon mázasnyálas
2015. szept. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
93%
Jaj nehogy elmondd, vagy leírd neki, főleg, ha tudod, hogy nem akar semmit. Ha nem vagy benne biztos, hogy nem akar semmit, akkor se így add elő, hanem tényként közöld, ne egy nyálbuborékban tálald.
2015. szept. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
86%

Hát nekem nő létemre feláll a szőr a hátamon ettől a nyálazástól.

A férjem is hajlamos rá, őt is figyelmeztetni szoktam, hogy nincs lavór, úgyhogy hagyja abba...


Ha viszonzatlan a dolog, akkor főleg hanyagold...

2015. szept. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
30%
4-es.. szép is vagy...
2015. szept. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
42%

Nekem is túl mézes-mázos. A tartalmat lehetne egyszerűbb formába is önteni. Az nem fog segíteni, ha megalázkodsz előtte. Amiatt még annyira sem fogsz kelleni. A nők erős férfit keresnek, akinek vannak érzelmei is. Nem egy pincsikutya kell, már bocsánat. Mert úgy is kezelik, ha kell belerúgnak.


26 N

2015. szept. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
70%

Azért figyeljétek utolsó kommentet tipikus példája a női idiotizmusnak, ami engem is kikészít pedig nő vagyok: Egy erős férfi, akinek vannak érzelmei. Na kis anyám honnan tudod, hogy a kommentelő nem az és most próbál majd megnyílni? Ismered a nőjét,hogy tudod ezt szereti-e vagy sem? Szerintem nem. Az, hogy neked egy olyan pasi kell, amit a filmekben látsz hervasztó de ne vetítsd ki más nőre. Kislányként álmodozhatsz csillámpónival a kezedben,hogy belovagol a rossz fiú, aki csak veled jó de ez a valóságban nem normális. Mi a francért kell már taktikáznia a pasidnak, hogy neked jó legyen? Honnan tudja mikor keménykedjen és mikor legyen érzelgős? Vagy a gondolatolvasás is alapfeltétel? A hormonhullámaidat figyelembe véve esetleg? Csóri pasik az ilyenek miatt lesznek idegbetegek. Az meg,hogyha egy srác érzelmes és megnyílik előtted te meg erre fel belerúgsz arra csak azt tudom mondani, hogy undorító spiné vagy és remélem a lelked helyét( mer ugye az nincs) is szétmarcangolja majd egy kemény kan.


Kérdező: Ilyet ne írj annak, akiről tudod, hogy nem viszonozza inkább próbálj vele minél jobb, bensőségesebb viszonyt kialakítani, hogy tudj abból építkezni de ne erőltesd ha nagyon nem. Ezt a vallomást inkább akkor vállalnám be ha együtt vagy már a lánnyal és meghitt a hangulat és akkor is csak akkor ha tudom, hogy álmodozó típus.

2015. szept. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim válasza:
93%
Tuti elmennék utána hányni. Ezzel a szöveggel szinte kiírod a homlokodra nagy betűkkel hogy: PAPUCS.
2015. szept. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Valóban nem fogom kimondani, inkább magamban tartom. Valaha én is romantikus voltam, ábrándokat kergettem, de ideje leszámolni az illúziókkal, és azzal is, hogy szerelmes legyek, mivel kicsit másképp értelmezem a dolgot, ahogyan azt ma gondolják. Ez nem baj, mert kijelöli az utamat: az igaz, szép érzelmek, az értékek devalválódtak, kikezdték őket. Nem hiába gondolom egyre inkább úgy, hogy nem szeretnék senkit magam mellé. Más a világ, a költészet, a szó ereje, hatalma, varázsa. Már valóban csak az erős, hipermaszkulin férfiak kellenek. Be kell látni, hogy ez nem én vagyok. Néha még fel-felcsillan valami parányi remény, de hamar kialszik a reménynek még a lángja is. Másért vagyok én a földön, mint szeretni valakit. Ki mondta, hogy kötelező szerelmesnek lenni, kapcsolatban lenni? Ezek után én is csak a szexuális együttléteket keresem majd. Aztán később a nők csodálkoznak, hogy kihasználják őket. Panaszáradatukat ráöntik a másikra, hogy jaj már megint csak arra kellettem. Amikor azonban jön egy gyengédebb valaki, azt hárítják. Belül szerintem megszületnek bennük testet-lelket nemesítő érzelmek, de nem hagyják ezt kiteljesedni. Nem baj. Tudtam, hogy hasonló válaszok fognak érkezni, ezért is döntök most úgy, hogy nem építek ki kapcsolatokat. Ez nem panaszkodás akart lenni, hanem tényközlés.
2015. szept. 23. 12:08
 10/31 anonim ***** válasza:
Nekem van egy pont ilyen különc fiú ismerősöm, mint te. Ne add fel neki is lett másik fele.
2015. szept. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!