Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeretném "visszaszerezni" az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném "visszaszerezni" az exem. Ki tudnátok segíteni pár tanáccsal?

Figyelt kérdés
2 évig együtt voltunk, majd ő szakított velem. Másfél hónap szünet után ismét elkezdtünk beszélgetni, az elején még sírt is hogy mennyire hiányzom neki... azóta mindent ugyanúgy csinálunk mintha együtt lennénk csak nem csókol szájon és nem mondja hogy szeret. Eljön hozzám, a kémia is működik, de mégis azt mondja hogy barát... nem értem. Tényleg barátként tekint rám? Ha igen hogyan tudnám magam újra megszerettetni? :/

2015. okt. 4. 11:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Ja baratkent, digi-dugi baratkent. Mond meg neki,hogy vagy ugy mint eddig vagy sehogy.

18/L

2015. okt. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
az a baj hogy nem tudom elengedni. :/ amikor volt a másfél hónapos szünet előtte mondtam neki... mellesleg 20/F
2015. okt. 4. 11:38
 3/4 anonim ***** válasza:
majd ha egyszer valakivel valóban működni fog a kémia, kérdező, rájössz, hogy milyen hülyeséget írtál most.
2015. okt. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hasonló cipőben jártam. Másfél évig csak dugni voltam jó, pedig helyes lány vagyok. Játszott vekem mint macska az egérrel, imádtam, nem volt erőm szakítani. Majd egy idő után betelt a pohár, belefáradtam, hogy mindig csak adok, adok és semmit se kapok viszonzásul. Nem vállalt fel a barátai előtt csak ha kettesben voltunk, barátként mutatott be ha mentünk valahová, fél óra múlva meg bennem volt. Megalázva éreztem magam és léptem. Szerelmi kötést csináltattam. Két hónap múlva a tenyeremből evett, azóta a felesége lettem. Teljesen megváltozott a viszonyunk. Aki ebben nem hisz, nem hisz. Nálam működött, elégtételt vettem, most újra can önbecsülésem, hogy etikus vagy nem, azzal bem foglalkozok, egyenlőre élvezem azt ami van!
2015. okt. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!