Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nők! Mi az ami nektek imponál?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Mi az ami nektek imponál? Hogyan viselkedjen a férfi, ha először beszéltek vele az interneten?

Figyelt kérdés
Fontos, hogy az interneten, mert személytelen. Mi az a viselkedés ami a ti figyelmeteket megragadja és mi az ami legjobban nem jön be? Mikor figyeltek fel egy férfira?
2015. okt. 4. 23:47
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Ott el van qrva, hogy nem magadat akarod adni.
2015. okt. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Mintha minden nő egyforma lenne... Első jól mondja.
2015. okt. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Imponál ha fényképeket küldesz neki a BMW-dről, a 45-ös karodról és arról, amint épp a Bahamákon nyaralsz és lehetőleg jól látható kép van arról is, hogy legalább 190 vagy.
2015. okt. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Normális válasz esélytelen így vasárnap késő este látom...
2015. okt. 4. 23:54
 5/10 anonim ***** válasza:
92%
Azt kérdezted, hogy mi ragadja meg a figyelmüket; én leírtam. Egyébként tapasztalat, de ha nem akarod akkor ne hidd el, nekem végül is teljesen mindegy.
2015. okt. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem elkeseredett hozzászólásokat kértem.
2015. okt. 4. 23:57
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én örülnék neki, hogyha valaki ír, és visszakérdezek valamit, akkor nem hagyná válasz nélkül a kérdésemet.


Annak is örülnék, ha nem olyanok írnának, akinek a fél szavas odavetett kérdéséből ordít, hogy csak a szexre mennek. Az ilyen emberek nem tudom miért egy olyan helyen ismerkednek egyébként, ahol nincsenek képek. Rejtély.


Az én figyelmemet a kölcsönös tisztelet, és az érdeklődés ragadná meg.


De ez én vagyok. A többi nő véleménye ettől eltérhet. ;) A nők halmaza nem egy átlagmassza, neked kell eldönteni, mit keresel, és ahhoz igazítani a kommunikációt.

2015. okt. 5. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
87%
Az tény, hogy hosszabb leveleket nem szeretnek elolvasni, lehetsz akármilyen érdekfeszítő témában jártas, lehetőleg ne fogalmazz részletesen, minden részletre ügyelve, mert unalmasnak fognak találni. Többre mész vele, ha a kigyúrt testedről küldesz nekik egy képet, és azt írod mellé, hogy "HI CSAY YO KUTTEM KEPET SEXI VOK AKARS JOT DUGNI VLEM AGYAK ELERHETOSEGET HE YO CSA MJD VALASZOJA".
2015. okt. 5. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha nomalis vagy, vicces, nem karomkodsz (sokat) erdeklodest mutatsz es onmagad adod.

18/L

2015. okt. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
És ezt nem trollkodásból, nem gúnyból írtam. Kifizetődőbb tahó prosztónak lenni, mint normális, értelmes srácnak.
2015. okt. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!