Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Ti láttok abban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti láttok abban rációt, hogy egy lány azt terjeszti, hogy szerelmes vagyok belé, amikor pont hogy úgy tűnik ő érez irántam gyengéd érzelmeket?

Figyelt kérdés
Egyik nap haverom mondta, hogy az a pletyka járja, hogy szerelmes vagyok egy csajba, akivel közös óránk volt az év elején. A haverom ismeri a csajt, én nem annyira. Olyan bagatell dolgokra hivatkozott, hogy abból következtet erre, hogy egyszer mellé ültem le órán (miközben késtem és az volt az egyetlen szabad hely), valamint hogy folyton néztem őt (am szintén nem igaz. 20/f

2015. okt. 8. 15:09
 1/8 anonim ***** válasza:

Mássz rá!

Toljad 1000-rel, és majd lesz valami!

2015. okt. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
33%
én is ebben a helyzetben vagyok,csak más a szitú
2015. okt. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Amúgy fiúk is írhatnak természetesen, ha van ötletük.
2015. okt. 8. 15:14
 4/8 anonim ***** válasza:

Mibol veszed, hogy o az?


Ha nem is ismeritek egymast,hogy hasznalhatod a szerelem szot?

2015. okt. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez annyira ovodás dolog egyébként. Még utoljára ilyennel általánosban találkoztam azt hiszem, de sosem értettem, hogy ez most mire jó. Egyébként mindig vagy akkor csináltak ilyet, ha fel akarták hívni magukra a srác figyelmét, vagy olyat is hallottam, hogy kicsit bosszúból, ha a srác elutasította, vagy valaki beszólt emiatt, meg az is lehet, hogy valaki tök másnak akart "vagánykodni", hogy jó nő, mert te belé vagy esve. Nekem ezek a tippjeim. Majd írd meg, ha valamelyik bejött esetleg :D
2015. dec. 2. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
persze, több ilyen esetem is volt. pl gimi utolsó évében egy srác szerelmes lett belém, mondta is, mutatta is. pár részemről haveri alapu találkozás után bennem is megindult vmi, mondhatni, hogy talán bele tudtam voln én is esni, de nem olyan hudenagyon. sms-eztünk, és szunetben büszkén megmutatta még a padtársamnak is az én sms-em, az egyeteln olyat, amiben bármi érzelmesebbet irtam és buszkén mondta, hogy szerelmes vagyok belé, hogy még kiknek mondta, passzolom. annyira nem izgatott a dolog, nem haragudtam meg rá, nem hozott kia lelkinyugalmamból se. aztán nem lett belőle semmi, nem emiatt, de én nem akartam.
2015. dec. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Arra vágyik, hogy szerelmes legyél bele. Felkeltetted az érdeklődését, csak furán mutatja ki.
2016. jan. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ilyet a srácok is szoktak csinálni, De arra figyelj, hogy egy nagyon birtokló lánnyal-nővel lesz dolgod, a birtoklóknak a stílusa ez.
2016. márc. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!