Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok az itt kialakuló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az itt kialakuló szerelmekről?

Figyelt kérdés

Egyáltalán van itt olyan aki itt ismerte meg párját?

Ha igen mióta tart, hogyan kezdődött?



2015. okt. 14. 18:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
Akinek rendben van az élete,az itt fog ismerkedni.
2015. okt. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
36%

*Nem itt

:D

2015. okt. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Pont annyira fontos és értékes az itt kialakult szerelem, mint a monitoron kívüli.
2015. okt. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 opened paradise ***** válasza:
A végeredmény számít. Ha valakinek összejön,akkor sok sikert hozzá.
2015. okt. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%
Aztán majd az unokáknak lehet mesélni, ha megkérdik hogyan ismerkedtek össze: "hát anyád kiírt egy kérdést gyakorira "fiúk, valaki dumcsi? 20/L", és én voltam a leggyorsabb, aki privizett neki."
2015. okt. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Felmérések szerint az interneten kialakult párkapcsolatok, barátságok tovább tartanak, gyorsabban mélyülnek, ettől én még nem fogom megérteni, hogy hogy lehet valakibe beleszeretni interneten keresztül, szerintem ahhoz találkozni is kell. Meg interneten bárki bármit mondhat magáról és bármikor leléphet.
2015. okt. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

6-os!


Itt arról szól a kérdés, hogy itt ismert-e meg a párját.

Segítek ha nem megy.

2015. okt. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Inkább csak illúzió.
2015. okt. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem volt innen barátnőm kettő is. Az egyikkel 1,5 évet voltunk együtt. Nagyon szép emlékeim fűződnek hozzá, igazából neki is, csak túl gyerekes volt még. Az élet dolgait sajnos nem igazán akarja elfogadni és emiatt alakult ki egy kis nézeteltérés, úgy döntöttünk, hogy elválnak útjaink de nagyon-nagyon jó volt!


Szóval nem kamu, hogy innen lehet normális kapcsolat is. Dióhéjban ennyi a történet,ha valakit érdekel konkrétabban akkor elmondhatom neki.

25F

2015. okt. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én nem hittem a netes ismerkedésben, netes szerelemben. Sokáig. A sok bunkó, szexéhes és sokszor buta fiúkkal / férfiakkal "sikerült" csak beszélnem itt. Nyáron viszont fordult a kocka. Nem mondom, hogy neten keresztül szerettem bele a barátomba, mert akkor hazudnék. Inkább csak erősen megkedveltem. :D Külsőre nem ájultam el tőle első látásra (fénykép csere), viszont találkoztunk. És az első találkozás után már kezdett tetszeni. A második után pedig már két órán keresztül még azzal voltam elfoglalva, hogy jajj de jó volt vele lenni, aztán meg, hogy mikor lehetne megint.

Nem tudom, hogy bele lehet-e szeretni valakibe személyes ismeretség nélkül, nekem nem sikerült csak miután megismertem valójában. De nem zárom ki a lehetőségét annak, hogy másnak ez sikerült.


Ja és írtam, hogy fénykép csere után "nem ájultam el" különösebben. Lehet hogy nem az a kimondott helyes, mindenlányróllecsúszikabugyiharánéz típus, viszont ahogy személyesen élőben láttam egészen más volt. Az összhatás más volt. Közre játszott a tekintete, a hangja, a gesztusai, stb. Egyszóval az internet nem túl személyes dolog. Itt csak a nagyon őszinte és nyílt embereket lehet valamennyire megismerni. De még ők is másabbak élőben.


UI: Immáron 2 éve együtt vagyunk a barátommal. Boldogok vagyunk. Szóval nem gondolom, hogy rosszabb, kevesebb, elhanyagolhatóbb lenne azok kapcsolata, akik itt vagy bárhol máshol az interneten "ismerték meg" egymást.



23/l

2015. okt. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!