Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti az ismerkedés/járás melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

_Harry Potter_ kérdése:

Ti az ismerkedés/járás melyik fázisában vennétek valamilyen arany ékszert a lánynak?

Figyelt kérdés
2015. okt. 18. 02:44
1 2
 1/14 tetro ***** válasza:
Eljegyzéskor. Gyűrűt.
2015. okt. 18. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Én is így gondoltam. Eljegyzéskor egy aranygyűrűt. Előtte, "csak úgy" semmiképpen.
2015. okt. 18. 02:56
 3/14 anonim ***** válasza:
75%
Én nő vagyok,de ha férfi lennék,akkor esküvő utánig nem kapatnám el a nőt ilyesmivel.Ha viszont gazdag lennék,akkor az első jó szex után.:D
2015. okt. 18. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Úgy gondolod, hogy az első szexet arannyal kellene jutalmazni a gazdagoknak? :-)
2015. okt. 18. 03:37
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem,csak ha nagyon jól esett.:D
2015. okt. 18. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Még mindig nem értem az összefüggést. Ha jó volt a szex, és van feleslegbe pénz, akkor az a klassz dolog, ha aranyat veszek a nőnek? Nem kicsit prostis ez?


"Drága, nagyon jót keféltem veled, fogadd el tőlem ezért ajándékba ezt azt aranyláncot, meg megérdemled".


Lényegében a szexel érdemelte ki tehát... :D LOL egyébként, hogy mik nem jutnak eszedbe. Tipikus női gondolkodás. XD

2015. okt. 18. 03:43
 7/14 anonim ***** válasza:
Ja, az tényleg elég prostis. Inkább hagyd az arany árát az éjjeliszekrényen! :)
2015. okt. 18. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Igazad van, az legalább tisztességes üzletemberekhez illő dolog. :D
2015. okt. 18. 04:28
 9/14 anonim ***** válasza:
Semelyik, de a kapcsolat fázisában lehet venni, 1 év utántól, körüktől karácsonyra pár ezerért(5) bizsut vagy ezüst kis valamit. Ebben nem látok semmi rosszat. Nagyobb tinik esetében sem.
2015. okt. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Amikor úgy érzem, hogy anélkül már nem maradna velem, de nem akarnám elveszíteni.
2015. okt. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!