Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes férfiak! A párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes férfiak! A párotok a legszebb nő az életetekben, vagy láttok nála szebbet?

Figyelt kérdés
2015. okt. 18. 19:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
Ez egy csapda!
2015. okt. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
84%

Hat persze, hogy latok es vannak nala szebbek ez teny.

De vele vagyok es leszek.

Megvalami, azzal is tisztaban vagyok, hogy nalam is vannok jobb pasik, de velem van.

2015. okt. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
82%
Szerelmes vagyok, és ő a világon a legszebb nő, de sajna nem a párom.:(
2015. okt. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy látnak nála szebbet meg vonzóbbat, de az, hogy az adott nővel vannak, és szeretik, szerintem jelzésértékű....
2015. okt. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Látnak szebbet. :)
2015. okt. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
76%

Dehogy én vagyok neki a legszebb.. Ugyan már. Mindig elmondja, hogy gyönyörű vagyok, de tisztában vagyok vele, hogy vannak nálam sokkal szebbek is.


Aki ezt nem képes elfogadni, annak nem való a párkapcsolat.

2015. okt. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
31%
Nem vagyok férfi, de a párom még csak azt se mondaná, hogy szép vagyok, mert mindketten tudjuk, hogy ez nem igaz. Van szemünk, ez független a szerelemtől. Viszont csúnyának sem tart, kifejezetten tetszem neki, ez elég (még a mellem is, pedig a kicsik a kedvencei s az enyéim nem azok :D Viszont nekem a közepesek a kedvenceim, neki pedig semmilyen nincs. De még ez se nagy baj :D).
2015. okt. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
És mi van ha azzal lenne inkább akit szebbnek lát csak az nem jön össze,és beéri a párjával is?
2015. okt. 18. 20:06
 9/17 anonim ***** válasza:
97%

8#


"szebbnek lát" ??


Nem azért vagyunk együtt valakivel, mert nincs nála szebb, hanem azért mert magát az embert szeretjük. A személyiségét, a gesztusait, a mosolyát stb... Most attól, hogy valaki jobban néz ki az nem azt jelenti, hogy neki jobb is lenne vele. Lehet, hogy egy fokkal szebb, de emberileg katasztrófa és nem lenne vele boldog.


A szerelem nem a külsőre épül.


Nekem van barátom, de ettől még meg tudom állapítani, hogy amúgy ki jöhetne be nekem, ha elkezdenénk randizni.

Külsőre senkire sem tudtam mondani, hogy ő igen, ő neki adnék egy esélyt.

Viszont akit ismerek egy bizonyos szinten és meg tudom állapítani, hogy emberileg milyen, róla már több véleményem van. Pl. egy ismerősöm nem a világ szépe, de okos, intelligens, barátságos, segítőkész... és erre azt tudom mondani, (amennyire ismerem), hogy igen, ő egy normális férfi.

De ami az egészben a legjobb, hogy olyan személyiséget mint a barátom többet sehol nem találnék és bárkiről legyen szó, az én szememben senki nem volt olyan "tökéletes", mint ő.

Szóval nem a szépség miatt kell valakivel együtt lenni, az csak egy része, hogy mégis külsőre milyen stílus jön be, de a személyiség ami igazán megfogja a másikat.

2015. okt. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Akkor nem szereti eléggé és a probléma egyáltalán nem a külsővel van.
2015. okt. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!