Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen típusú lányok illenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen típusú lányok illenek hozzám?

Figyelt kérdés

Érdekelne a vélemények,mert én nem tudom. :)

Voltak már barátnőim de 8 hónapos volt a leghosszabb. volt már csendesebb szerényebb barátnőm is,de nagyszájú kicsit öntelt is. 26 éves vagyok fiatal. de én nekem már komolyabb terveim vannak,összeköltözni egy lánnyal akár családalapítás,de mintha a mai nők ezektől frászt kapnának,és senki nem akar megállapodni,élni akar mindenki a mának. sportos alkatú vagyok,általában a lányok azt mondják rám,hogy katonás az arckifejezésem :D szigorú,én nem tudom mert nem láthatom magam kívülről.. de általában figyelmes vagyok más emberekkel,megértő,és türelmes is. de azt látom,hogy amikor ismerkedek is csak rutinból kérdeznek ezt azt a lányok. mintha nekik nem lennének fontosak az emberi értékek. csak a külső. egyszer poénból írtam egy csajnak,de kamu dolgokat írtam. mondtam neki,hogy van egy bmw-m nyaralóm meg orvos vagyok(ami nem igaz) és érdekes módon elkezdtem őt érdekelni :D ennyire csak az anyagiasság számít ma? pedig aztán nem mondanám,hogy a cica babák az ideálom.. legyen közös témánk meg érdeklődésünk. de valahogy nincs ilyen lány.


2015. okt. 20. 19:31
 1/2 anonim ***** válasza:
61%
itt ne ismerkedj.
2015. okt. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sok figyelmes megértő pasi van, aki családot akar, ennyiből itt nem fogjuk tudni megmondani neked, hogy milyen nő való hozzád. Egy biztos: legyen hasonló jövőképe és hobbija. Csak érzed, ha valaki őszintén érdeklődik és nem csak rutinból kérdez, nem hiszem el, hogy csak ilyen lányok vannak. Ha érettebb vagy a korosztályodnál,akkor keress a 30-as nők között, ők talán már szeretnének családot és "nem kapnak ettől frászt".
2015. okt. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!