Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 3 éve szeretem,3 éve nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 éve szeretem,3 éve nem tudom elfelejteni, nem tudok túllépni rajta. Sikerülni fog valamikor?

Figyelt kérdés

Ha nem is elfelejteni, de legalább az, hogy ne rá vágyjak, ne rá gondoljak, ne hiányozzon minden egyes nap?

3 év alatt volt 2 kapcsolatom, de nem működtek. Őt kerestem bennük.

Semmi komoly nem történt vele. Nem ő volt az első, mégsem tudom elfelejteni. Szeretem úgy ahogy van, olyannak amilyen. Elfogadom, sőt imádom a rossz tulajdonságait is.

Nem szoktam nyavajogni, de mostmár nagyon elég volt. Hogyan lépjek túl rajta végre? Ő nem akar tőlem semmit.


2015. okt. 21. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:
29%
Uncsik mar ezek a nyafogos kerdesek. Melyik seggembol szuljem ki? Foglald le magad valamivel, delehetoleg ne bssz el tobb kapcsolatot az exexexed miatt
2015. okt. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Voltam én is hasonló cipőben,de nálam ez az állapot szerencsére ,,csak" egy évig tartott.Aztán arcon vágott az élet úgy egy téglával,hogy örökre kiábrándultam belőle.Igaz,mást is elvesztettem vele együtt,akit barátnak hittem,de ez már nem számít.Javaslom,te ne várd meg azt a bizonyos téglát.
2015. okt. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Felejtsd el, nem éri meg senki miatt szenvedned. És AKARD is elfelejteni! Nehéz, de akarni kell, ennyi idő után már...
2015. okt. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy ő nem akar tőled semmit? Lehet, hogy csak nem meri bevallani vagy ilyesmi.

Ha tényleg nincs esély rá, akkor a legjobb szerintem, ha kerülöd, hogy találkozz vele, esetleg facebookról meg ilyen helyekről letörlöd, hogy ne lásd, stb. Ismerkedj másokkal, hátha találkozol olyan személlyel, akiben megfog valami. Egyébként hány éves vagy?

2015. okt. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Fiu vagy lany vagy?
2016. febr. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!