Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek van értelme még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van értelme még elmondanom neki, mit érzek iránta?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, ő 23. Csoporttársak vagyunk az egyetemen, idén ismerkedtünk meg szeptemberben és rögtön nagyon jóban is lettünk. Mikor 1-2 hét múlva (nem miatta) szakítottam a barátommal, elhívott randizni, ami nagyon jól is sikerült, de én lassítani akartam a tempón. Igazából nem volt kimondva, hogy mi most mennyire akarjuk ezt komolyan, és előtte pár hónappal volt egy nagyon durva szerelmi csalódásom, amik miatt nem mertem volna ilyen szimpla szex-kapcsolatba belemenni. Féltem, hogy megint beleszeretek egy ilyen partnerbe, akinek viszont csak szexelni vagyok jó. Úgyhogy nem durván, de lekoptattam a csoporttársamat, ami azóta látványosan kerül is, viszont ha nagy ritkán beszélgetünk, az mindig nagyon jó és órákon állandóan néz, mikor azt hiszi, hogy nem érzékelem.


Viszont itt van a fejemben ez az állandó "mi lenne ha"-érzés, folyamatosan csak rágondolok, ráadásul a közös órákon kezdem egyre inkább megismerni, és még rokonszenvesebb. Csak hát ugye jól elbaltáztam. Arra gondoltam, hogy szemeszter végén, hogy utána már ne legyünk feltétlenül összezárva órákon ebben a kínos hangulatban, elmondom neki ezt az egészet őszintén. Persze csak akkor, ha addig nem lesz barátnője.



2015. okt. 22. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van értelme, mert bár kicsit rosszul alakult egy-két dolog, de az alap, a vonzalom megvan mindkét részről.
2015. okt. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%
1 het szakitas utan te mar randira mesz, hamar kiheverted, tipikus ribi tulajdonsag, akkor meg ne keresd magad, menj terpessz neki.
2015. okt. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha tetszik,akkor nem vágom,eddig miért is hezitáltál.Most van itt az alkalom,most kéne lépned.
2015. okt. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A második válaszolónak; nagyon rossz tapasztalataid lehetnek, amikről ugye nem én tehetek, szóval most nem megyek bele felesleges vitákba, ha nem baj. Ha te így akarod látni, akkor lásd így, nem izgat.


Harmadik; Mert nem tudom, mennyire gondolta ő ezt eleve komolyan. Én már az elején éreztem, hogy beletudnék esni eléggé, de nem mertem megkockáztatni egy újabb olyat, hogy belekerülök számára az ágybetét kategóriába, akit d*gni lehet, de össze azért nem jönne vele.

2015. okt. 22. 22:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Én azt mondanám, hogy nézd kicsit hirtelen volt a múltkori malőrünk, ha gondolod beszélgethetünk egy kicsit a dologról, magunkról, egymásról, stb.
2015. okt. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!