Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha szerelmes belém akkor első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szerelmes belém akkor első randin nem akar szexelni velem ugye?

Figyelt kérdés
2015. okt. 25. 12:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
11%
Ha normalis, akkor nem
2015. okt. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
50%
Nem mindig allithato fel ez a dolog pl nalam se.
2015. okt. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ha normális, akkor igen. Minden pasi szeretne egy jó nővel szexelni, és senki sem szeretne várni.


Taktikai okokból azonban várhat. Kivéve ha profi és tudja dumálni rólad a bugyit már az első randin.

2015. okt. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%
A pasi mindig szexelni akar.. az elsőn is:-) max türtőzteti magát. Ha szerelmes, ha nem.
2015. okt. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%

Ez egyáltalán nem biztos. van, aki azt mondja, hogy ő egyáltalán nem tud szerelembe esni, amíg nincs szex, neki az kell, hogy komplex legyen az érzés. Más azt is nehezen tudja elképzelni, hogy amíg nem volt randi, személyes találkozás, addig lehet valaki szerelmes.

A legtöbb embernél a szerelem és a szexuális vágy nem zárják ki egymást, inkább erősítik. A szerelmes is akarhat szexelni az első randin, csak ő több szempontot vesz figyelembe, mint aki nem akar mást, csak egyet kufircolni, ezért nem a vágyai azonnali kielégítésére teszi a hangsúlyt, hanem a kapcsolat építésére.

2015. okt. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

"Ez egyáltalán nem biztos. van, aki azt mondja, hogy ő egyáltalán nem tud szerelembe esni, amíg nincs szex, neki az kell, hogy komplex legyen az érzés."


-->Mikor kamasz voltam, az egyik haverom, aki értett a nőkhöz, pont hasonló szöveget gyártott. De már ő is megmondta, hogy ez az egész arra megy ki, hogy a nőnek ezáltal szimpatikusabb legyen, és maga a nő startoljon rá. Eléggé naiv, aki beveszi ezt a szöveget, a "komplett érzésről". A mai világban már a nőknek sincs igazán szükségük annyira komoly érzésekre, pedig ők aztán már csak érzelemközpontúak. Egy pasasnál, akinél az észszerűség magasabb szinten van, mint az értelem, meg pláne nincs.

2015. okt. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ez ostobaság!

Ha szerelmes vagyok belé, akkor annyira kívánom, hogy nem tudom türtőztetni magam. Bár én elég vérmes vagyok...


24/F

2015. okt. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nézd, én, akitől hallottam, olvastam, az éppenhogy nem a nőt akarta levenni a lábáról, valami olyan kontextusban mondta, hogy mit akarnak már a nők a szerelemmel, hogyan lehetne már szerelmes valakibe, ha még meg se dugta...

Nekem ugyan furcsa ez a hozzáállás, de nincs okom kételkedni abban, hogy ő így gondolja.

Az tény, hogy a szex, az orgazmus oxitocin termelést indít be, ami hat az érzelmekre és a kötődésre, tehát a jó, és kielégítő szex elmélyíti a kötődést.

2015. okt. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
És még valaki csodálkozik, hogy okádhatnékom van az emberi állatfajtól.
2015. okt. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Előző, akkor költözz a vadállatok közé.
2015. okt. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!