Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy férfi az előző kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi az előző kapcsolatában többször is megütötte a barátnőjét (nem ok nélkül, de ezt most hagyjuk), akkor várható, hogy a következőt is meg fogja? Vagy ez partnerfüggő?

Figyelt kérdés
2015. okt. 25. 13:14
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Igen, várható. Ez a cselekvő személyiségétől függ.
2015. okt. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%

Várható, mert én pl. soha nem ütöttem meg nőt, mert engem nagyon úgy nevelt apám, hogy a nőket nem bántjuk. Tehát velem soha nem is fordult elő egyik kapcsolatomba sem.

Viszont ismerek jó pár olyan embert aki néha odaüt vagy megpofozza, rosszabb esetben meg is veri a barátnőjét, főleg amikor részeg, és ezekkel már nem először fordul ez elő, nem kizárólag egyetlen kapcsolaton belül.

2015. okt. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%

"Nem ok nélkül"


Ez hülyeség. Semmi, ismétlem semmi nem lehet indok arra, hogy akár a férfi a nőt, akár a nő a férfit megüsse. És igen, várható, hogy a következő partnerét is verni fogja. Az ilyet messzire el kell kerülni.

2015. okt. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
97%
"Nem ok nélkül" Persze, hogy nem ok nélkül. Az az oka, hogy az illető nem tudja kezelni az indulatait, és egyetlen konfliktusmegoldást ismer, az erőszakot. Ez nem partnerfüggő, személyiségfüggő. Amíg nem tanul meg gazdálkodni az indulataival, addig ez várható.
2015. okt. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%

Jó eséllyel. A partner megütésére elegendő ok ugyanaz, mint bármely más ember megütésére: a jogos önvédelem. Tehát ha késsel jön nekem, vagy mondjuk meg akar erőszakolni, lefog, stb. akkor jó eséllyel ütök/rúgok, és nem a "drágám, szerintem fel kéne tárni a mélyebben fekvő okait a köztünk feszülő ellentéteknek" szöveget fogom nyomni.


Minden más esetben: ha megcsal, ha hazudik, ha piszkál, ha kritizál, ha idegesít, ha kiabál stb. nem üthetem mag a párom, ahogy senki mást sem. És ő sem üthet meg.


N/30

2015. okt. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 RRR ***** válasza:
95%

persze

előbb utóbb ,megteszi

2015. okt. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
9%

Hülyeség.

A régebbi volt hogy én is lepofoztam, mert ráfért.

A mostanit sose bántottam, mert nem olyan.

Az a baj, hogy a nők sose ismernék be, hogy van közöttük nem egy, aki igényli.

Haverom már 10 éve él így egy nővel, félévente jól megagyalja aztán megnyugszik a nő.

Nem olyan fekete fehér ez az egész.

2015. okt. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 mikeXxX ***** válasza:
95%
Osztom a 3#-ast egy Férfi nem férfi ha megüt egy nőt ! Sőt üzenem is annak a nőnek akit ver a barátja lehet nekem szólni nem fog többet menni !
2015. okt. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Újra megereszkedett,ez úgyan úgy megy manapság ha valaki egyszer félre lép akor többször is megveszi,ha egyszer megyei többszőri is megfogod,hogy miért nem tudom de valami felsőbrendűség és önzés lehet benne.
2015. okt. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#7 erről inkább ne beszéljetek nyilvánosan, mert bűnténynek számít. Fel lehetne érte jelenteni titeket.
2020. aug. 30. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!