Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek hogyan kellett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan kellett volna ezt fogadnom a barátomtól?

Figyelt kérdés
Nemrég jöttünk össze, én nagyon szeretem,s szerintem ő is engem,kimutatja is. Volt kirándulni nemrég,s ott sokat ivott. Nem tudott a szobájába menni mert bezárták már mire menni akart aludni. Erre azokhoz a lányokhoz feküdt be akikkel összehaverkodott ott. S azt mondta,h hajnalban mikor felébredt azt vette észre hogy egy lányt ölelget,azt hitte én vagyok. De utána elgondolkodott s rájött,h én nem is mentem vele. Szerintetek?

2015. okt. 28. 18:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem örülnék neki az tuti. Legalább elmondta. Ha nem történt köztük semmi, akkor megbocsájtanék, de biztos felemlegetném, ha legközelebb is ivós kirándulásra készülődne.
2015. okt. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha titkolni valója lenne akkor nem mondta volna el neked, hisz amiről nem tudsz az nem fáj...engem is idegesitett volna de ha el mondja akkor semmi gond, én is megölelek egy srácot és kvittek vagyunk.
2015. okt. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szakííítáááás.

Ilyen hülye kifogást még nem hallottam. :D (megjegyzés: sose legyen olyan pasid, aki vedel, mert MINDENT a részegségre fog)

2015. okt. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!