Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » én ezt mér nem bírom mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

én ezt mér nem bírom mit csinaljak? Exem újra fel bukkant hgy talalkozzunk mi közbe mind 2 nek más van és le feküdtünk és ott sírt nekem hogy nem tud 3 éve el felejteni és most meg vissza ment az exéhez folytatom.

Figyelt kérdés
2015. nov. 1. 21:55
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
és most meg megint ugyan olyan rossz mint régen volt és azt mondja hgy hagyjuk inkább az egészet mi közbe napja azt mondta hogy nem tud nélkülem énlni és ő még mindig engem szeret és nem az exét és még is hozzá megy vissza én már komolyan mondom nem értem őt de ő úgy meg tud bolondítani mikor a közelébe vagyok annyira ismer mar de megint ez van és rohadtul faj megint nem tudom mit csinaljak és fel hívott azt mondta hogy majd meg beszéljük de mi a szart akar még beszélni ha megint máshoz ment vissza komolyan szerintetek mit tegyek ?
2015. nov. 1. 21:57
 2/11 anonim ***** válasza:
Tőle kéne megkérdezni nem?
2015. nov. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
kidobnám a francba
2015. nov. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
hiába kérdezem tőle amióta szakítottunk nem tudja mit akar de meg ezek utan is beszélni akar velem ez tiszta hülye hát megint őt választotta nekem ne akarjon irkálni még .
2015. nov. 1. 22:17
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

elég egyértelmű.

dugni akart egyet,téged ismer,tudta,hogy ha nyafog egy kicsit akkor pöccre indulsz.

előadta a műsorszámot és kúrt egyet.

meg ugye az egójának sem tesz rosszat,hogy ilyen könnyen rávett arra,hogy megcsald partnered,ezért a partnered feletti győzelemként is értékelheti az esetet.

2015. nov. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
akkor most ez lesz hogy dugunk egyet aztán kész ? vagy mi a szar .
2015. nov. 1. 23:28
 7/11 anonim ***** válasza:
95%

igen.

amikor az unalom végén van és nincsen kedve a nőjéhez,akkor fel fog hívni.

2015. nov. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
tisztázzuk én fiú vagyok:DDD
2015. nov. 1. 23:52
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne torodj vele, nem fog valtozni :( zard ki az eletedbol
2015. nov. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Miért szakítottatok?
2015. nov. 2. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!