Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vélemény a férfiról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vélemény a férfiról?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 19 éves vagyok szeretek ismerkedni, és szerelmes lenni. Nem nagyon járok bulizni, nagyon ritka ha el megyek, de akkor is csak házi buliba. Sok nő helyesnek tart, pedig szerintem nem vagyok az... Inkább úgy fogalmaznák, én nem nyilvánítanám magamat annak, viszont jól érzem magamat a bőrömbe. Szeretem a nálam idősebb nőket, egyszer kíváncsiságból voltam egy 40 évessel. Párkapcsolatban is tetszik, ha a nő az idősebb 25-27 még belefér. Nem szeretek irányítani egy párkapcsolatban, viszont azt sem szeretem ha engem próbálnak irányítani. Csak akkor irányítok ha a nő próbál... Szeretek csipkelődni, hülyéskedni szeretem ha a másik mellet ön magam lehetek... Mindig mosolygós vagyok nem idegeskedek, lazán veszem a dolgokat. Viszont komoly vagyok ha komolynak kell lenni. Makacs típus vagyok csak akkor engedek, ha a másik fél is enged. Minden véghez viszek, amit csak a fejembe veszek vagy bele kezdek. Szeretek udvarolni, meghívni és kedveskedni egy nőnek. De ha ki akarná erőszakolni, a meghívást akkor abból nem enne. Voltam már nagyon szerelmes, és valahogy meg érzem ha kihasználnak stb... Szeretem ha egy nő segítséget kér valamiben, viszont azt már nem ha túlzásba vagy parancsolva mondja. Szeretek sportolni, de nem vagyok sportos sem vékony, inkább kicsit mackosabb. Szerintem egy kapcsolat legfontosabbja őszinteség,bizalom, szeretet na meg a kommunikáció de a legjobb része a szex... Szeretek problémákat és új ki hívásokat megoldani, párkapcsolatban is. Ismerkedésnél nagyon nyomulós típus vagyok ritka az ha nem az első randin fekszünk le.


Külsőmről annyit.:

Barna haj, változó szemszín(zöld,kék,szürke.)

Kicsit mackos testalkat.

177cm

84kg

Sokan úgy sem hiszik el, de szép átlag feletti szerszámmal rendelkezem. Töltenék fel képet róla, de valamiért mindig törlik.



2015. nov. 5. 12:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nagy az arcod, eufémizmusokkal szépíted az amúgy nem jó dolgaidat is, sok a nyílvánvaló kamu és ellentmondás.
2015. nov. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A vakerodró meg EDDY ugrik be rögtön [link]
2015. nov. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Szerinted véleményt fogok kikérni, olyan dolgokról amikben hazudok? Mi élvezettem lenne, nekem abban? Full komolyan kérdeztem, és normális válaszokat várok. :)
2015. nov. 5. 13:08
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon árulkodó, hogy 20 sort írtál a belsődről és kb 2 sornyi szöveget a külsődről.


Átlagosan magas vagy, és duci/testes/mackós alkatú a súlyod alapján.


Ahogy te első körben a külsőben fedezed fel a szépet a nőkben, úgy fordítva is ők is azt nézik benned. Hallanék többet arról, hogy milyen jóképű, milyen alkatú, stb. vagy


Nekem így leírásra nem vagy túl vonzó, de ha semmi kamu nincs abban, amit írtál, akkor azért biztos tetszel pár nőnek.

2015. nov. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Küldj képet magadról,ne a "szerszámodról",kíváncsi vagyok hogy ki vagy te.....
2015. nov. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

#5


Csak várj amíg elkészül a photoshop-al :D

2015. nov. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
5. Emailben szívesen küldök, írd meg privátban.
2015. nov. 5. 13:53
 8/11 A kérdező kommentje:
6. Azt hiszed mindenki olyan gyökér mint te?:)
2015. nov. 5. 13:54
 9/11 anonim ***** válasza:
Amúgy kérdező én sem értem miért nem mersz ide felrakni magadról arcképeket. Rengeteg lány is tesz fel magáról erre az oldalra.
2015. nov. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#9


Akkor hamar bukna a vaker :P

2015. nov. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!