Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Ti hogy viselkedtek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti hogy viselkedtek egy pasival, ha a barátnőtökkel kerülgetik egymást?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy pl. ti a pasival mondjuk köszönőviszonyban vagytok, de tudjátok, hogy az egyik legjobb barátnőtökre hajtott. A barátnőtök mesélt is mondjuk a találkozásokról, de utóbb a csaj elutasította a pasit. A pasi azóta nem kereste a barátnőtöket.


Ilyenkor ha ti összefuttok a pasival az utcán, vagy egy helyen, akkor hogy viselkedtek? Te tudod mi volt köztük, illetve valószínűleg ő is tudja, hogy te tudod az ügyet.


Ilyenkor kicsit zavarban vagy te is vagy semleges vagy?


Van ilyenkor eltérés egy barátnő viselkedésében attól függően, hogy az ominózus lány azóta nem emlegeti a fiút, vagy hogy esetleg utóbb megbánta az ügyet és többször is téma a beszélgetések során?


Összefoglalva: Miért érzem, hogy a lány barátnője zavarban van kicsit 3 hónappal az elutasítás után? Ezen kívül egy közös ismerősnél érdeklődött múlt héten a lány, hogy hogy vagyok? Ha találkozunk felemlegeti, hogy nem is keresem (igaz én kértem, hogy ha nem akar semmit, ne keressen, de miért várná el ezt fordítva tőlem?).


Komplex a kérdés, remélem érthető :)


2015. nov. 6. 18:22
 1/2 anonim válasza:
Oké.. fogalmazás !!
2015. nov. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nyilván tetszettél a csajnak és nem esett neki jól, hogy a barátnőjét kerülgetted helyette. Most már nem akar tőled semmit.
2015. nov. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!